škola a jiné "závislosti"

Tak trochu vopruz tak škola..

2. října 2011 v 0:27 | Sweet breeze
Tak jsem tu ještě jednou několik málo minut po půlnoci, možná, že než dopíšu tenhle článek, tak to bude několik hodně minut po půlnoci, ale čert to vem ...
Nechce se mi spát, nemůžu spát... jako pořád poslední dobou. Né jenom, že mi tady lítá nesmírně otravnej komár, kterýho se nemůžu dohladat, ne jenom že jsem chytla rýmu a nemůžu pořádně dejchat ( nemůžu najít ani stříkátko do nosu xD), ale kdykoliv si lehnu, tak začnu přemejšlet. Nemusim vám řikat o čem, teda.. spíš o kom.
Vzpomínám na hezký chvíle a tak nějak na všechno. Ale dost tohodle tématu. Nemám náladu se o tom bavit.
Vlastně nemám náladu se o ničem bavit. Takže je dost možný, že se k vám tenhle článek nedostane, protože usoudim, že je to naprostej nesmysl (a že mám pravdu) a prostě ho smažu.
Co dělat když se člověk nudí? Ještě ve čtvrt na jednu. Právě jsem dokoukala film, hned jsem si ho zapsala, aby nedošlo za k tomu, že si při shrnutí měsíce nebudu moct vzpomenout na co jsem koukala! :D
Udělala jsem si filmovej den, i když jsem v plánu měla o hodně víc filmů a televize, tak jsem koukla "jenom" na GG, Upíří deníky a na Chalet Girl - libovej film s libovym hercem, já ho prostě žeru.

A zejtra? Vlastně už dneska - ale moje zásada číslo jedna. Dokud jsem se nevyspala, tak je pořád dneska, což znamená, že zejtra si chystám udělat studiiní den! :D Haha.. jsem zvědavá, jak to splnim.
Ale fakt bych měla, všichni se zase rozhodli, že budeme psát v jeden den.
Všechny ostatní školy psaly několik písemek a my nemít němčinu, tak ani jednu. Proto tenhle tejden bude docela pernej a budu mít co dělat.
Můj plán na zítřek

  • Dodělat zápis do čtenářskýho deníku - Vybíjená, udělat zápis do ČD - Harry Potter a Kámen Mudrů (Jo, fakt nám ho přidali do povinný četby)
  • Udělat si zápisky ze čtyř zemí Evropy, co jsme probírali, naučit se to a kouknout na mapu, abych do toho uměla všechno zakreslit (To jo, budu ráda, že zakreslim hlavní město a sousední státy :D)
  • Otevřít prvně za rok učebnici z češtiny, otevřít prezentaci, kterou mám na mejlu, udělat si výpisky, zjistit, co se vlastně učíme a pak se to naučit.
  • Kouknout na matiku - a to hlavně. Nehodlám pak nic dohánět na poslední chvíli. Tuhle písemku prostě musim napsat.
  • Poprosit někoho, aby mi poslal ze čtvrtka zápisky, který si psali když jsem tam nebyla, protože z toho bude zkoušet a při mym štěstí mě vyvolá a pochybuju, že by pral ohled na to, že jsem tam nebyla.
  • Kouknout na slovíčka z němčiny a na nepravidelný slovesa v Preteritu a Perfektu. /Asi nejlepší a nejrychlejší z toho/
  • A nakonec napsat esej na ájinu a kouknout na slovíčka /to vždycky nějak ošmelim, takže to vidim na to, že se na to vyklašlu - ale ne, nesmim!/
A to je asi všechno, doufám, že jsem na nic nezapomněla. V pondělí si musim dopsat poznámky, ale fakt jo - to zvládnu :D Možná si to jenom okopíruju :D A na ekonomiku kašlu, budu spoléhat na to, že mě nevyvolá. Když tak nad tim přemejšlim, tak jsme ani nic ještě nedělali.. nebo o tom asi nevim.
Jo a taky bych si mohla konečně rozmyslet ten projekt na občanku a udělat na zemák! To ale počká ..
Takže držte palce, ať to dodržim a kouknu aspoň na něco! :D

Někdy člověk prostě název článku nemůže vymyslet

11. září 2011 v 15:41 | Sweet breeze

Pojď ke mě a dej mi ruku, ať ti jí políbím. Tvé oči jsou tak blízko, já Ti nabízím. Tohle je rááj... ♪


Páni, včera jsem se pořádně odreagovala. Ještě, když jsem tam šla, tak jsem žila v domění, že půjdu tak za čtyři hoďky domu. Jo, to jo.. Za 14 hodin možná tak! :D
Přišla jsem domu v půl sedmí, o pět kilo těžší - 10 piv = 5 l tekutin! No dobře, hodně jsem čůrala :D + ještě nějaký to šampáňo, naštěstí nebyl žádnej tvrdej alkohol. Takže se ani vodka nekonala.
Zklamala jsem..
A to jsem řikala, jak nebudu až do 23. pít, protože to se chystá legendární akce, kdy se bude pít celej víkend a pak dlouho nic, dokud mě někdo nepozve na nějaký narozeniny ( =D)
Taky jsem včera stačila zapřemešlet o pár věcech, taky jsem se hodně věcí dozvěděla - pěkný věci.
Mám fajn náladu, akorát si nejsem jistá, jak budu zítra fungovat. Jak budu fungovat celej tejden. Kocovinu nemám, špatně mi neni.. To ne, ale když si vemu, jak jsem byla unavená minulej tejden, kdy jsem měla naspáno, tak nevim, nevim. Ze včerejška na dnešek, spíš teda z dneška na dnešek, z rána na dopoledne jsem napsala dvě hodiny a čtvrt a je zjevný, že už to nedospim, celej tejden vstávat. Docela si to dávám, no ..

Jinak jsem dneska díky mojí únavě konečně koukla na druhou část Harryho Pottera, musim říct, že jsem byla nadšená a strašně se mi to líbilo, slyšela jsem na to různý názory, ale jako já si to pochvaluju.
Sice konec zase klasickej Happyend, lovestory jak vyšitá, což jsem moc nepředpokládala, ale budiž, no..

KSV - docela dlouho jsem se o něm nezmínila, tak kdyby vás to zajímalo, všechno při starym. Vlastně nevim ve kterym úseku jsem usekla moje vyprávění o něm, takže aby nedošlo k nedorozumnění. Od konce prázdnin jsme se pořád neviděli, je na 80% jasný, že se uvidíme za dva tejdny. Píšeme si, jinak nic..

Ještě vás možná zajímá - proč ten výkřik do tmy, mluvim o první tučný, velký větě. Nějak teď poslední dobou ujíždim na českých a slovenských, dojemných písničkách, kterej maj sakra dobrej text. Tuhle teď zrovna poslouchám...

Rozhodla jsem se, že se vám ukážu, ale pořád chci tenhle blog udržet v poloviční anonymině, nechci, aby moje fotky viděl hned každej. Nechci, aby na to někdo narazil, někdo kdo mě zná a všechno si to tady přečetl..
Proto když budete mít někdo zájem, tak Tady je album mejch fotek. Samozřejmě to má háček, musíte si napsat o uživatelský jméno a heslo, který vám napíšu třeba na mejl nebo tak... Já jsem fakt paranoidní. Ale člověk nikdy neví..

Jsem si jistá, že se vás teď všechny přes ten dlouhej proces, jak se dostat k mejm fotkám naprosto znechutila a znudila, proto neočekávám, že si o to někdo napíše, ale tak aby jste nemohli říct, že jsem se vám neukázala.. :)

Měnim se ...

10. září 2011 v 14:34 | Sweet breeze
Tak co, jak se máte?
Poslední dobou, vlastně od tý doby, co začala škola jsem skleslá, unavená, vynervovaná .. poslední dva dny se cejtim, jak kdyby mě někdo uhranul.
Dokonce jsem ani nevěděla o čem pořádně psát, neměla jsem slova. Vlastně ani teď pořádně nevim, co tu dělám. Možná tenhle článek dopíšu do půlky a smažu, jako ostatní, který jsem se pokusila napsal během dvouch předešlých dní..
Mám chuť něco napsat, ale nemám ta správná slova, která by vystihovala mojí tak zmatenou náladu.
Mám zmetek úplně všude, nevyznám se sama v sobě.. Taky to znáte?
Jako kdyby mě ta škola ubíjela, ale při tom když tam jsem, tak jsem plná energie a celou dobu se něčemu smějeme. Docela se tam už v pondělí těšim ... A co víc, dokonce se těšim i na praxi (Já jsem se asi fakt zbláznila)

Někdy se člověk změní, a o to víc vnímá ostatní lidi, vnímá to, jak se chovají a přitovnává se k nim. Většinou mu je bohužel na blití...


Taky si občas řikám, že dospívám. V tejdnu jsme měli tělák, asi jsem vám neřikala, že máme na něj učitele, kterej je nejkrásnější na světě... Takže si to dovedete představit. Vždycky jsme se před nim chovaly jako puberťačky, hloupě se chyhotaly (BOŽE!). Když jsme měly teď tělák, holky dělaly všechno jako vždycky. Ano, debilně se smály, měly blbý a trapný poznámky a já jsem tam tak ležela na podložce, koukala na ně, občas jsem se něčemu vtipnýmu taky zasmála, ale jinak jsem si uvědomila, jak on to sakra vnímá a jak to s náma může vydržet. Bylo to strašný, představa, že jsem se taky tak chovala, je mi na blití (To je hodně slabý slovo)! Kdyby se smály normálně a vtipnym věcem, ale tohle byly vyloženě pubertální poznámky a ještě pubertální nucenej smích = Slepičárnan

Škola, samá škola..

1. září 2011 v 14:54 | Sweet breeze
Škola - hlavní téma všech blogerů, kteří jí navštěvují.
Samozřejmě nesmim bejt pozadu a přidat se.
Ve třídě máme dva nový kluky, trošku dementi :D - nevim, jestli v tom ukvákanym babinci budou spokojený :D Ale to je jejich boj, nemaj propadat! Rozvrh - každej si na ten svůj stěžuje, já musim taky.. každej den budu vstávat ve čtyři nebo v pět a jezdit domu kolem sedmý, když budu mít odpolední praxi, tak klidně i v deset v jedenáct, takže pecka. A to nemluvim o tom, že moje souvislá praxe trvá od čtvrtky prosince až do 23., takže další paráda. Ještě v jednom z nejznámějších a nejvyhlášenějších pražskejch hotelů, co víc si přát.
Mám parádní místo, u okna - vidim do hospody :D, můžu se opřít o zeď a je na mě blbě vidět a hned pod oknem je topení, takže když přijdu v zimě vymrzlá - no paráda. Takže aspoň něco.
Hned jak jsme přišly, tak jsme udělaly s T trošku bordelu, jak to máme zvykem a vyhlásily soutěž, kdo bude mít na konci roku ze spoda na lavici přilepenejch víc žvejkaček :D (Doufám, že to na konci roku nebudeme muset dřít dolu klíčema :D)
Takže tak, takže tohle by bylo super, konečně jsem viděla lidi který mám ráda, bohužel i lidi, který mám ráda míň nebo nemám ráda vůbec, ale to už tak bejvá. Musim říct, že někdo mě stačil vytočit dřív, než jsem si myslela, nemusel ani pusu otevřít a už mi vadil :D Ach ty vztahy..
Venku krásně, klasika, jak by taky jinak mohlo bejt, když jsme začali chodit do školy, že? Takže za chvilku s kámoškou ven..s KSV se to vyvíjí celkem slušně, tak uvidíme a já musim zejtra vstávat hooodně brzo, protože už v 8 musim bejt v hotelu na proškolení, seznámení s BOZP a ostatníma kravinama.. Fakt se těšim, to bude hrůza :/ Doufám, že nás tam nebudou držet tak dlouho, jak je v plánu - jinak asi umřu!
 
 

Reklama