Měsíční shrnutí

Shrnutí měsíce - Září*

1. října 2011 v 21:44 | Sweet breeze
K N I H Y:
 • Michal Viwegh - Vybíjená
Na tuhle knížku jsem slyšela docela chválu, a protože jsem jí měla v seznamu povinný četby, tak jsem si jí vybrala. Četla se sice dobře, ale musim se přiznat, že do dobrý půlky jsem nechápala, jaký význam ta knížka má. Je tam strašně moc postav, který střídavě vypráví a vzpomínají. Řekla bych, že jedna z těch slabších Wiwegovských románů. Alespoň pro mě tedy..

F I L M Y:
 • Harry Potter - Princ dvojí krve, druhá část
Kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak jich dám 10! Celej díl jsem hltala. První část mi nepřišla až tak dobrá, spíš taková kravinka, druhou částí to napravili 100%, ani mi dokonce nevadil americkej konec, kdy se všichni sešli šťastně na nástupišti se svými dětmi, kterej se do HP zrovna moc nehodí. Přišlo mi to ale v pohodě a vůbec mě to tam neotravovalo..
 • Deník Bridget Jonesové
Samotnou by mě asi nenapadlo se na něj podívat znova. Já moc nekoukám na filmy po druhé, teda aspoň sama ne. Když někdo chce koukat na něco, co jsem viděla nic proti tomu nemám.
Vzniklo to tak, že jsme jednou měli suplovanou angličtinu a učitelka nevěděla, co s nám, tak nám jí pustila v angličtině s českýma titulkama. A zase jsem taková, že když už něco rozkoukám (a baví mě to), tak to pak musim dokoukat, takže jsem zbytek filmu dokoukala. Fascinuje mě to z jednoho důvodu, že se většinou vidim v hlavní postavě filmu, přijdu si pořád jak v americkym filmu, bohužel bez toho Happy endu!

Tak a teď jsem viděla asi 4 filmy a nevim jak se jmenujou nebo si nemůžu vzpomenout jaký to byly. Fakt si to budu zapisovat.

S E R I Á L Y / P O Ř A D Y:
 • Partička!
Samozřejmě jak jinak, bylo to tu i minulej měsíc! Viděla jsem všechny díly, vždycky na to koukám dodatečně když mám čas, takže všechno, na co koukám.. na to se většinou kouknu v pátek nebo o víkendu. Samozřejmě mě zase bavili na plný čáře. Jsou prostě dobrý, ještě jsem přemejšlela, že si pustim tu slovenskou, ta je prej lepší..
 • Gossip Girl
Yeeeeah! Konečně jsem se dočkala dalšího dílu, další řady. Čekala jsem na to skoro celý prázdniny. Je to něco jak droga. Strašně se mí líbí, jak jsou tam všichni dokonalý, jakej maj dokonalej život se zvratama a zápletkama, je to zajímavý a vždycky najedou něco, co by mohli řešit.
 • Upříří Děníky
Jak jinak, další seriál, kterej mě chytil a na kterej jsem čekala skoro celý léto. Dneska jsem zkoukla třetí díl nový série. Nemůžu nic víc než doporučit.
 • Československo má talent
Přiznám se, že jsem si řekla, že už na nic takovýho nebudu koukat. Ani mě to už poslední dobou nebavilo. Je to pořád to samý, ale vždycky když kouknu na jeden díl, tak kouknu i na další. Zase to dokoukávám dodatečně, když zrovna nemám co dělat. Musim říct, že se našlo překvapivě docela dost lidí, co mě pobavilo, docela dost lidí s talentem a i dva lidi, který mě málem rozbrečeli.
Ty divadlo je dobrý a castingy jsou vždycky dobrý ..

N E J P O S L O U C H A N Ě J Š Í M U Z I K A:

Ani nemusim pátrat moc v paměti, poslední dobou mám dost pochmurnou náladu, jak víte. Což znamená, že poslouchám i pochmurný a citově založený písničky (Aby mi bylo ještě hůř :D - nechápu se, ale zjistila jsem, že to dělá hodně lidí, né jenom já)
 • DJ Lucifer - Zlato pojď na to
No dobře, to neni zas tak emotivní písnička. Je strašně stará, refrén mi utkvěl v paměti, jak jsem jí hrávali v rádiu když jsem byla malá holčička.
Teď jsem tu písničku objevila úplnou náhodou a je prostě hustá, ten text nemá chybu! :D Nevim, co mě na tom tak chytlo, ale neni snad den, abych si jí neposlechla..
 • Beyonce - If I were a boy
To je písnička prostě.. nemám slova k ní! Ten text? If I were a boy. I think I could understand. How it feels to love a girl. I swear I´d be a better man.I´d listen to her. Cause I know how it hurts. When you lose the one you wanted. Cause he´s taken you for granted And everything you had got destroyed!
 • Beyonce - Listen
Miluju jí pro její pravdivý, emotivní a tak krásný písničky. Tahle písnička mě dokáže dohnat k slzám skoro i když jsem šťastná. Miluju ten hlas, ty vejdšky.. tu sílu!

C O S E M I P Ř I H O D I L O:
 • nálada klesá ještě do většího bodu mrazu, než v srpnu.
 • Hádka s A. kterou jsem obratem vyřešila, urovnala.. i když to neni pořád jako dřív
 • Zjistila jsem, že M. mi strašně přirostla k srdci a že bez tohodle člověka ani ránu
 • S T. se nic nevyřešilo, myslela jsem, že sms ukáže všechno. Neukázala, protože nepřišla a já momentálně nemám sílu a odvahu jí psát znova. Na fb si komentujeme statusy a různý kravinky, ale moc už si nepíšeme. Takže si nic neslibuju jenom se trápim.
 • Našla jsem někoho, koho by jsem mohla mít teoreticky hodně ráda, někoho s kym si rozumim, bohužel mi v cestě stojí pořád T., nemůžu na něj přestat myslet..
 • Začala jsem chodit na praxe, je to otrava, vždycky mě všechno bolí.. :/

Shrnutí měsíce - Srpen*

31. srpna 2011 v 19:31 | Sweet breeze
Ani jsme se nenadáli a už je zase konec měsíce, co hůř, že i konec prázdnin.
Z mého pohledu bych tenhle měsíc shrnula jako velmi povedený, plný všeho, tak jak to má být!

K N I H Y:

Musim se přiznat, že jsem ani na jednu nešáhla, nějak nebyl čas, nálada.. ale zase začnu číst, vlastně už jsem začala. včera jsem přečetla prvních 20 stránek Vybíjené od Michala Viewegha, zatim to vypadá dobře, i když jsem to ještě tak docela nepochopila, ale jsem teprv na začátku :D A jsou prázdniny, to mně omlouvá. ;)

F I L M Y:

Když si to tak zpětně vezmu, tak zjistim, že na takovýhle věci fakt nebyl čas...

 • 500 dní se Summer
Musim říct, že film mě hodně překvapil, byla jsem z něj nadšená, neni to tipickej americkej film, jak se může na první pohled zdát. I když skončí poměrně dobře, jak se to vezme, ale určitě skončí nejlíp jak mohl, po tom, co Summer...
Já nechci nějak nic prozrazovat, musíte se na to kouknout sami. Neřeknu proto nic víc, než že doporučuju.
 • Tančím, abych žil
Taková pěkná komedie do nepohody, film inspirovaný tanečníkem Pierrem Dulanem, který se rozhodne naučit tancovat po svém teenagery, kterým se to nelíbí, který mají svůj vlastní styl a nehodlají ho měnit. Pierr to nemá lehké, ale nakonec se mu podaří studenty přesvědčit, ty do toho dají něco svého a vytvoří nový taneční styl...
Samozřejmě okolo ještě dalších x zápletek...
S E R I Á L Y / P O Ř A D Y:

 • Partička
kdybych mohla, jakože můžu, ale nastavila jsem si bodování do pěti, tak dám třeba i 10 bodů, klidně i 100. Do českých televizí se konečně vrátil zábavný pořad, který stojí za to. Proto těm, kteří ještě neviděli - DOPORUČUJU!
Vždycky se zasměju a zaručeně mě to pobaví, všichni jsou výborní. Mně osobně se nejvíc líbí Ondra, to je prostě třída, tomu jde všechno, Geňa mě dostává když tancuje nebo se pokouší o aerobik, Suchoš při seznamkách, kde to neuvěřitelně zabíjí a při abecedě, kde neskutečně válí. A Igor..tomu se to jednou povede, jednou ne. Ale všichni josu skvělý. Co se her týče.. mám ráda všechny, ale nejlepší bezpochyby reklamace, když mají složit nějakou píseň a seznamka...

N E J P O S L O U C H A N Ě J Š Í M U Z I K A:

 • Kristyna - Pri Oltari
Tohle? Za poslední dobu moje největší srdcovka, mohla bych jí poslouchat pořád, hlavně v těžkech chvílích, ten text je neuvěřitelně geniální a pravdivej, Kristyna má na to výbornej hlas!
 • Rihanna - S&M
Zase jedna z mejch nejoblíbenějších, vzpomínková. Ty jsou nejlepší...

 • Mandrage . Františkovy lázně
Ta písnička mě naprosto dostala, neuvěřitelně chytlavá věc..

B L O G Y , N A K T E R É J S E M Z A Č A L A P R A V I D E L N Ě C H O D I T . . .

 • www.gauri.blog.cz - Gauri
Holka, která ví o čem mluví/píše - její články se neuvěřitelně dobře čtou. Článek může bejt sebedelší, ale když ho začnete číst, nemůžete přestat, než se nadějete, koukáte a jste na konci..
Na to je škoda slov, vždycky, když si přečtu její článek, tak v něm vidim sebe. Někdy víc, někdy míň, ale vidim..
Má podobný názory a je to strašně fajn holka
Přiznávám, že tohle je jedinej blog, u kterýho mi neuniklo jediný písmenko. Strašně mě ta slečna zaujala, zaujal mě její příběh, její vyprávění..
Neni to nic moc, ale vzhledem k tomu, že jsem vůbec nestíhala a pořád někde byla, tak jsem málo četla a koukala na filmy. Myslim, že září bude zajímavější - určitě v tich knížkách.

 
 

Reklama