Diskuze

DISKUZE I - Co je u nás, ve světě (kdekoliv) za problém a dal by se nějak vyřešit?

17. září 2011 v 9:21 | Sweet breeze
Ahoj,

zase se hlásim! Tentokrát potřebuju radu!
Na občance jsme dostali úkol, máme udělat projekt a já si nevim rady. Máme si vybrat nějaký problém a jeho řešení. Proto vás vyzývám - kdyby jste každej mohl děát nějakej návrh, nějaký téma.. na který bych to mohla zpracovat. Ne nic jako vrahové, úchyláci a podobně, to sice problém je, ale opravdu netušim, jak bych to já nebo kdokoliv jinej vyřešil.
Mě napadli třeba beznomovci, ale to je takový téma, který by mohl mít každý a já chci něco jinýho, něco, co nenapadne jentak někoho, něco co se bude dobře zpracovávat a co všechny "zvedne" ze židle.
Proto startuju první diksuzi na téma: Co je u nás, ve světě (kdekoliv) za problém a dal by se nějak vyřešit?

I. diskuze, Na téma ...

12. srpna 2011 v 16:54 | Sweet breeze
Perseidy - padání hvěz aneb není nad romantiku v jednom...

...Miluju ležet a koukat na hvězdy, a co víc když padaj. Bohužel samotná? To není takový zážitek. Nic víc bych si nepřála, jen aby se ozval. Třešničkou na dortu, aby jsme na padající hvězdy koukali spolu, jako minule, kdy hvězdy nepadaly :-D Ale stejně to bylo krásný. Ležíš, koukáš a seš s tim, s kym ti je dobře. No neni co víc si přát...
Říkala jsem, že si snad sepíšu seznam přání, budu doufat, že nějakou padající hvězdu uvidim, půjdu sama a budu doufat v to, že se mi přání splní.
Jedno to je jistý, to se nesplní, tak si ho ani nemusim přát. Jedno přání se mi právě plní, ale ještě jich pár v zásobě mám. To nejhlavnější tušíte, ne na 100% se vsadim, že víte! Co jinýho by to taky mohlo být, ale řikat to nebudu, protože pak by se to nesplnilo - já vim, jsem strašně moc pověrčivá.
Co vy si myslíte o padání hvězd? Jsem fakt jenom já nevyléčitelná romantička nebo jste stejní blázni jak já?

 
 

Reklama