Ankety

Anketa III - Z jakého kraje pocházíš?

2. října 2011 v 0:10 | Sweet breeze
Výsledky ankety z měsíce září:

Jaká seš znamení?
Beran14% (7)
Býk10% (5)
Blíženec8% (4)
Rak4% (2)
Lev14% (7)
Panna4% (2)
Váhy2% (1)
Štír6% (3)
Střelec12% (6)
Kozoroh10% (5)
Vodnář2% (1)
Ryby
14% (7)

Za normálních okolností bych něco vyhledela a něco napsala o jednotlivých znameních, ale jelikož je pár minut po půlnoci a já jsem strašně líná, tak jsem se rozhodla jenom "vyhodnotit" anketu a dát sem novou, kterou určitě nějak už okomentuji. Fakt se omlouvám, ale nějak nemám náladu. Znáte to ..


Takže teď můžete hlasovat pro novou anketu, anketa na měsíc říjen. Celý měsíc bude v levo v menu a pod každým přidaným článkem, tak hlasujte, ať vim odkud pocházíte, protože nová anekta se jmenuje "Z jakého kraje pocházíte?"

Anketa na měsíce září

4. září 2011 v 10:58 | Sweet breeze
Až teď, čtvrtýho jsem si uvědomila, že jsem vlastně úplně zapomněla na vyhodnocení ankety za minulý měsíc a co hlavě, dát novou anketu, ani nemám promyšlený, co za anketu dám, bude to nějaká kravinka (jako vždycky)

V Y H O D N O C E N Í
Líbí se Ti tady?
Ano87% (40)
Ne13% (6)


Na tom neni ani co pořádně vyhodnocovat.. za "Ano" strašně moc děkuji, strašně moc mě to těší a za "Ne" - možná jsem měla nechat někde volně nějakou diskuzi, kde by jste mi mohli napsat kdyby jste chtěli, co se vám tu nelíbí a tak, ale to je jedno.
Každýmu se můj blog nemusí líbit a já to plně respektuju. :)

N O V Á A N K E T A

Ani jsem se moc dlouho nerozhodovala, obyčejná anekta, která je na každym druhym blogu :) ale stejně by mě to trochu zajímalo..

"Jaká jsi znamení?"

Možná mě někdo budete mít za blázna, ale já opravdu věřim, že máme nějaký vlastnosti z toho znamení, která jsou pro ně charakteristické.. Věříte v to taky nebo jsem jediná?

Vyhlášení ankety "Co posloucháš za hudbu?"

3. července 2011 v 10:15 | Sweet breeze
Zdravim, tak je tu první vyhlášení ankety, první měsíc za námi. Teď zrovna jsem někde, kam signál nedosáhne a internet je neznámé slovo, kde čekáme my vedoucí a prákoši právě na přijíždějící děti, abychom měli co dělat příštích 14 dní, proto jsem se rozhodla článek přednastavit, aby jste tady nebyli na "suchu" :) I když předpokládám, že stejně spousta z vás je někde pryč a užívá si léta! :)
Musím říct, že ze začátku jsem byla překvapená, jak hlasy rychle stoupaly, pak se to sice utišilo, ale na to, že mám blog ani ne měsíc a na to, že jsem neměla moc čas přispívat, tak jsem spokojená! :) Doufám, že aslespoň taková účast jako na téhle anketě bude i na další, která již byla zveřejněna! :)
Na výsledky Ankety "Co posloucháš za hudbu?" za měsíc červen zde ...

II. Anketa - "Nejraději mám..."

1. července 2011 v 10:15 | Sweet breeze
Hola,
k prvnímu dni dalšího měsíce vám přenášim další anketu, tentokrát - "Nejraději mám..."
Jsem zvědavá, jak to dopadne, tak hlasujte, hlasujte.. ať mám na konci měsíce co vyhodnocovat! :-) Vím, že je těžký vybrat jenom jedno, ale nějak to zvládnete ;) Já bych si vybrala snad všechno kromě dvou věcí .. :)

Anketa I - Co posloucháš za hudbu?

3. června 2011 v 17:30 | Sweet breeze
Zdravim,
tak jsem se rozhodla udělat první anketu, která bude vyhodnocena k poslednímu dni tohoto měsíce. Teda aspoň doufám! :)
Nenapadlo mě nic extra, tak začneme hezky pomalinku. V první anketě mě zajímá, co posloucháte za muziku. Druhů a žánrů je moc, dala jsem sem jenom ty nezákladnější, nejznámnější. Ty, o kterých si myslím, že jsou v dnešní době poslouchaný ať už jakkoukoliv generací!
Kdyby tam nebyl ten váš úplný favorit, tak se omlouvám - zkuste tedy aspoň kliknout na ten váš nejoblíbenějších z nabídky. Přeju příjemné hlasování ;)
...sweet breeze
 
 

Reklama