Tak to prostě je ...

3. října 2011 v 16:31 | Sweet breeze |  výseky ze života
Hlásim se ze světa školy, smutku, nudy a v neposlední řadě taky nevyspalosti.

Je to blbý, ale je to tak.
I když.. jedno malý pozitivum by tu bylo, tenhle tejden jsem čekala hroznej a ještě horší. Dneškem se mi ale potvrdilo, že to nebude zas taková hrůza aspoň co se doby strávený ve škole týče.
Dneska nám odpadli tři hodiny, tudíž jsme končili už ve dvě - yes! Zítra praxe - konečně jdu ráno a brzo odpoledne domu, už mě ty odpoledne pěkně sraly, středa do půl pátý, ve čtvrtek nejspíš výlet a v pátek hurá jenom do jedný! To je fakt lepší, než jsem čekala. Spousta písemek nám kvůli různým komplikací odpadlo, takže jsem ráda, že jsem se neučila, jak jsem měla v plánu! :-D Zbytečný mrhání časem!

Nevyspalost = další téma. Jsem pořád strašně unavená, ale nemůžu spát. Stres dělá svý. Přijdu si tak málo uvolněná a tak málo radostná, že to ruší i můj spánek. Trvá mi třeba tři hodiny než usnu, pořád do kola přemejšlim o stejných věcech - potřebovala bych nějakou pořádnou párty, možná by stačil jenom někdo, kdo by mě dokázal pořádně uvolnit - heh, samozřejmě, že narážim na T. :-D To se dřív ale uskuteční nějaká párty.
Nevim, proč mi pořád vrtá hlavou, dneska jsem zjistila, že se líbim docela dost klukům, v každém druhém případě hezkým klukům, já se ale pořád nedokážu "odprostit" od Téčka, od naprosto obyčejnýho kluka! - Nechci aby to vyznělo nějak namyšleně, protože si o sobě nemyslim, že jsem dokonalá, krásná a kdesi cosi, ale to by jste prostě museli zažít..

Nudim se, fakt že jo! Všichni ostatní jsou ve škole a já se nemám jak zabavit, už ani fb mě nebaví, proto taky píšu tenhle tak trochu nesmyslnej článek. Chtěla bych s kámoškou chodit do posilky, potřebuju nutně zhubnout.. ale nejde to. Jo, jde to! Řikám si, že když už jsem dala dolu deset kilo, tak tich dalších 10 musí jít taky, pak budu spokojená. Ale fakt to nejde tak, jak ze začátku - hlavně už neni ani taková chuť dokázat, že zhubnu! Ale fakt to dám. Asi si zavedu novou rubriku, kde budu psát jenom o tom! Nejhorší je, že já se sama nedokážu přinutit cvičit, proto chceme s kámoškou. Problém je, že nechci a hlavně nemám na to vyhazovat 3 000 za měsíc za posilku, takže kdyby jste někdo věděl o něčem levnym v Praze, tak sem s tim ;-)

Nakonec smutek - k tomu se myslim nemusim vyjadřovat, podzim, blbý období - všichni známe moc dobře. Někdo mi chybí..
Asi tak bych to uzavřela..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fanciful Fanciful | Web | 3. října 2011 v 16:39 | Reagovat

Už by to chtělo prázdniny. Odpočinout si, načerpat síly a všechno si srovnat v hlavě. Ale toho se asi dlouho ještě nedočkáme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama