Shrnutí měsíce - Září*

1. října 2011 v 21:44 | Sweet breeze |  Měsíční shrnutí
K N I H Y:
 • Michal Viwegh - Vybíjená
Na tuhle knížku jsem slyšela docela chválu, a protože jsem jí měla v seznamu povinný četby, tak jsem si jí vybrala. Četla se sice dobře, ale musim se přiznat, že do dobrý půlky jsem nechápala, jaký význam ta knížka má. Je tam strašně moc postav, který střídavě vypráví a vzpomínají. Řekla bych, že jedna z těch slabších Wiwegovských románů. Alespoň pro mě tedy..

F I L M Y:
 • Harry Potter - Princ dvojí krve, druhá část
Kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak jich dám 10! Celej díl jsem hltala. První část mi nepřišla až tak dobrá, spíš taková kravinka, druhou částí to napravili 100%, ani mi dokonce nevadil americkej konec, kdy se všichni sešli šťastně na nástupišti se svými dětmi, kterej se do HP zrovna moc nehodí. Přišlo mi to ale v pohodě a vůbec mě to tam neotravovalo..
 • Deník Bridget Jonesové
Samotnou by mě asi nenapadlo se na něj podívat znova. Já moc nekoukám na filmy po druhé, teda aspoň sama ne. Když někdo chce koukat na něco, co jsem viděla nic proti tomu nemám.
Vzniklo to tak, že jsme jednou měli suplovanou angličtinu a učitelka nevěděla, co s nám, tak nám jí pustila v angličtině s českýma titulkama. A zase jsem taková, že když už něco rozkoukám (a baví mě to), tak to pak musim dokoukat, takže jsem zbytek filmu dokoukala. Fascinuje mě to z jednoho důvodu, že se většinou vidim v hlavní postavě filmu, přijdu si pořád jak v americkym filmu, bohužel bez toho Happy endu!

Tak a teď jsem viděla asi 4 filmy a nevim jak se jmenujou nebo si nemůžu vzpomenout jaký to byly. Fakt si to budu zapisovat.

S E R I Á L Y / P O Ř A D Y:
 • Partička!
Samozřejmě jak jinak, bylo to tu i minulej měsíc! Viděla jsem všechny díly, vždycky na to koukám dodatečně když mám čas, takže všechno, na co koukám.. na to se většinou kouknu v pátek nebo o víkendu. Samozřejmě mě zase bavili na plný čáře. Jsou prostě dobrý, ještě jsem přemejšlela, že si pustim tu slovenskou, ta je prej lepší..
 • Gossip Girl
Yeeeeah! Konečně jsem se dočkala dalšího dílu, další řady. Čekala jsem na to skoro celý prázdniny. Je to něco jak droga. Strašně se mí líbí, jak jsou tam všichni dokonalý, jakej maj dokonalej život se zvratama a zápletkama, je to zajímavý a vždycky najedou něco, co by mohli řešit.
 • Upříří Děníky
Jak jinak, další seriál, kterej mě chytil a na kterej jsem čekala skoro celý léto. Dneska jsem zkoukla třetí díl nový série. Nemůžu nic víc než doporučit.
 • Československo má talent
Přiznám se, že jsem si řekla, že už na nic takovýho nebudu koukat. Ani mě to už poslední dobou nebavilo. Je to pořád to samý, ale vždycky když kouknu na jeden díl, tak kouknu i na další. Zase to dokoukávám dodatečně, když zrovna nemám co dělat. Musim říct, že se našlo překvapivě docela dost lidí, co mě pobavilo, docela dost lidí s talentem a i dva lidi, který mě málem rozbrečeli.
Ty divadlo je dobrý a castingy jsou vždycky dobrý ..

N E J P O S L O U C H A N Ě J Š Í M U Z I K A:

Ani nemusim pátrat moc v paměti, poslední dobou mám dost pochmurnou náladu, jak víte. Což znamená, že poslouchám i pochmurný a citově založený písničky (Aby mi bylo ještě hůř :D - nechápu se, ale zjistila jsem, že to dělá hodně lidí, né jenom já)
 • DJ Lucifer - Zlato pojď na to
No dobře, to neni zas tak emotivní písnička. Je strašně stará, refrén mi utkvěl v paměti, jak jsem jí hrávali v rádiu když jsem byla malá holčička.
Teď jsem tu písničku objevila úplnou náhodou a je prostě hustá, ten text nemá chybu! :D Nevim, co mě na tom tak chytlo, ale neni snad den, abych si jí neposlechla..
 • Beyonce - If I were a boy
To je písnička prostě.. nemám slova k ní! Ten text? If I were a boy. I think I could understand. How it feels to love a girl. I swear I´d be a better man.I´d listen to her. Cause I know how it hurts. When you lose the one you wanted. Cause he´s taken you for granted And everything you had got destroyed!
 • Beyonce - Listen
Miluju jí pro její pravdivý, emotivní a tak krásný písničky. Tahle písnička mě dokáže dohnat k slzám skoro i když jsem šťastná. Miluju ten hlas, ty vejdšky.. tu sílu!

C O S E M I P Ř I H O D I L O:
 • nálada klesá ještě do většího bodu mrazu, než v srpnu.
 • Hádka s A. kterou jsem obratem vyřešila, urovnala.. i když to neni pořád jako dřív
 • Zjistila jsem, že M. mi strašně přirostla k srdci a že bez tohodle člověka ani ránu
 • S T. se nic nevyřešilo, myslela jsem, že sms ukáže všechno. Neukázala, protože nepřišla a já momentálně nemám sílu a odvahu jí psát znova. Na fb si komentujeme statusy a různý kravinky, ale moc už si nepíšeme. Takže si nic neslibuju jenom se trápim.
 • Našla jsem někoho, koho by jsem mohla mít teoreticky hodně ráda, někoho s kym si rozumim, bohužel mi v cestě stojí pořád T., nemůžu na něj přestat myslet..
 • Začala jsem chodit na praxe, je to otrava, vždycky mě všechno bolí.. :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama