Říjen 2011

Končim!

23. října 2011 v 10:47 | Sweet breeze
Ahoj. Jsem tu na rychlo. Na mega - rychlo. Jenom jsem vám chtěla oznámit, že tady končim!
Přesouvám se na - www.shauni.blog.cz - jestli to nevyjde tam, tak už nikde! Poslední šance začít s normální přezdívkou v blogařském světě! Budu ráda, když ti co chodili sem, budou chodit i tam! :) Loučim se!

Po dlouhý době..

18. října 2011 v 18:51 | Sweet breeze |  výseky ze života
Tak se zase hládim, po dlouhý době..
Neměla jsem čas, po pravdě řečeno jsem spíš neměla naládau.. Pojmenovala bych to krize blogařova, kterou zažijeme dřív nebo později každej, ale teď jsem zase zpátky..
Za tich pár dní se toho odehrálo moc, byly to náročný, legrační, vyhrocený a našla bych na to ještě další desítky slov. Shrnutím jedním slovem - EXTRÉM!

Dneska jsem si uvědomila jednu věc..
Dřív jsem jezdila na dovolenou s očekáváním, že se tam o mě personál postará, číšníci poradí a kdesi cosi.
Za tich pár dní, co jsem si oddělala praxi, jsem zjistila, že číšníčina je jedna z fyzicky a psychicky náročných prací, kde je přetvářka na prvním místě. Neexistuje je tam slovíčko ne, neexistuje špatná nálada. Člověk se musí neustále usmívat na lidi, který ani nezná, i přesto, že je na nohou od čtyř ráno, musí neustále dávat hostovi najevo, že je tam jenom pro něj a ne pro nikoho jinýho a číšník lítá sem a tam jako debil, aby splnil všechno, co hostovi na očích vidí. Neexistuje ani to, že si někde, někdy (kromě oběda) sedne, i když zrovna nikdo neni okolo. A to pak nemluvim o tom, když na židli sedí nějaká primadona, která si myslí, že se z ní všichni poserou..
Bože, jak já tohle nesnášim! Nikdy jsem to nechtěla dělat a teď vim, že ani dělat nebudu. Hold si tim ale musim projít. Ještě, že jsme dneska měli super kolektiv.. asi jediný pozitivum tam..

Dál bych to asi nerozebírala, nic bych nerozebírala. Jsem unavená, půjdu odpočívat a zase se ozvu. A taky musim udělat novej design, když jsem tamten smazala.. :/

Člověk musí potkat plno nesprávných lidí, aby si pak těch správných vážil!

6. října 2011 v 19:02 | Sweet breeze |  výseky ze života
...nešťastná! :(

Já jsem tak strašně blbá, vzpomínám na krásný chvíle s T., nedávno jsem četla i smsky a že jsem měla co dělat. Já husa hloupá, husa je slybý slovo. Chtěl mě, snažil se o mě a já pořád nevěděla, nebyla si jistá.. Nedivim se, že ho to přestalo bavit.. :/
A teď tu sedim už několikátej den, možná už i tejden a brečim si do polštáře, jak malá holka. Řikám, že se mám fajn, ale jak mi je víte doopravdy jenom vy! Nechci nikoho zatěžovat se svými problémy..
Dneska jsem ho konečně dokázala na chatu na fb odkřížkovat a nemít ho na liště, abych věděla o tom až se přihlásí a abych mohla doufat, že napíše..
Nechci se vnucovat. Prostě bych si to měla přiznat, že tohle nemá žádnou budouctnost. Vim to, moc dobře to vim, ale pořád doufám, jak nějaká malá naivka, při tom je to tak zřejmý ..

Člověk musí potkat plno nesprávných lidí, aby si pak těch správných vážil!

Jsem zoufalá, nevim co mám dělat a nikdo mi nemůže poradit...
Neni den, kdy bych na ty nejhezčí a nejsilnější chvíle prožili. Přemejšlim o tom, že ho už třeba nikdy neuvidim, nepotkám, nekontaktuju.. Jak vymést lásku ze srdce? Přijdu si, jak kdybych tam měla obrovskou díru, pocit méněcennosti. Takhle jsem se v životě necejtila. Chci bejt zase ta, která se směje a ne jenom proto, že se to od ní očekává, ale protože chce..!

To je zase období, neni mi ještě moc dobře, nespim, stres, neustále z něčeho a z někoho vynervovaná. Hodně lidí mi leze na nervy a doopravdy vydržim s málokym v pohodě, v klidu bez toho aby mi vadil. Jsem nesnesitelná! Vim to, ale nemůžu s tim nic udělat ač chci... Jde to všechno na jednou proti mě a já se zastavuju, místo toho abych se neohlížela do minulosti...

Tak to prostě je ...

3. října 2011 v 16:31 | Sweet breeze |  výseky ze života
Hlásim se ze světa školy, smutku, nudy a v neposlední řadě taky nevyspalosti.

Je to blbý, ale je to tak.
I když.. jedno malý pozitivum by tu bylo, tenhle tejden jsem čekala hroznej a ještě horší. Dneškem se mi ale potvrdilo, že to nebude zas taková hrůza aspoň co se doby strávený ve škole týče.
Dneska nám odpadli tři hodiny, tudíž jsme končili už ve dvě - yes! Zítra praxe - konečně jdu ráno a brzo odpoledne domu, už mě ty odpoledne pěkně sraly, středa do půl pátý, ve čtvrtek nejspíš výlet a v pátek hurá jenom do jedný! To je fakt lepší, než jsem čekala. Spousta písemek nám kvůli různým komplikací odpadlo, takže jsem ráda, že jsem se neučila, jak jsem měla v plánu! :-D Zbytečný mrhání časem!

Nevyspalost = další téma. Jsem pořád strašně unavená, ale nemůžu spát. Stres dělá svý. Přijdu si tak málo uvolněná a tak málo radostná, že to ruší i můj spánek. Trvá mi třeba tři hodiny než usnu, pořád do kola přemejšlim o stejných věcech - potřebovala bych nějakou pořádnou párty, možná by stačil jenom někdo, kdo by mě dokázal pořádně uvolnit - heh, samozřejmě, že narážim na T. :-D To se dřív ale uskuteční nějaká párty.
Nevim, proč mi pořád vrtá hlavou, dneska jsem zjistila, že se líbim docela dost klukům, v každém druhém případě hezkým klukům, já se ale pořád nedokážu "odprostit" od Téčka, od naprosto obyčejnýho kluka! - Nechci aby to vyznělo nějak namyšleně, protože si o sobě nemyslim, že jsem dokonalá, krásná a kdesi cosi, ale to by jste prostě museli zažít..

Nudim se, fakt že jo! Všichni ostatní jsou ve škole a já se nemám jak zabavit, už ani fb mě nebaví, proto taky píšu tenhle tak trochu nesmyslnej článek. Chtěla bych s kámoškou chodit do posilky, potřebuju nutně zhubnout.. ale nejde to. Jo, jde to! Řikám si, že když už jsem dala dolu deset kilo, tak tich dalších 10 musí jít taky, pak budu spokojená. Ale fakt to nejde tak, jak ze začátku - hlavně už neni ani taková chuť dokázat, že zhubnu! Ale fakt to dám. Asi si zavedu novou rubriku, kde budu psát jenom o tom! Nejhorší je, že já se sama nedokážu přinutit cvičit, proto chceme s kámoškou. Problém je, že nechci a hlavně nemám na to vyhazovat 3 000 za měsíc za posilku, takže kdyby jste někdo věděl o něčem levnym v Praze, tak sem s tim ;-)

Nakonec smutek - k tomu se myslim nemusim vyjadřovat, podzim, blbý období - všichni známe moc dobře. Někdo mi chybí..
Asi tak bych to uzavřela..

Tak trochu vopruz tak škola..

2. října 2011 v 0:27 | Sweet breeze |  škola a jiné "závislosti"
Tak jsem tu ještě jednou několik málo minut po půlnoci, možná, že než dopíšu tenhle článek, tak to bude několik hodně minut po půlnoci, ale čert to vem ...
Nechce se mi spát, nemůžu spát... jako pořád poslední dobou. Né jenom, že mi tady lítá nesmírně otravnej komár, kterýho se nemůžu dohladat, ne jenom že jsem chytla rýmu a nemůžu pořádně dejchat ( nemůžu najít ani stříkátko do nosu xD), ale kdykoliv si lehnu, tak začnu přemejšlet. Nemusim vám řikat o čem, teda.. spíš o kom.
Vzpomínám na hezký chvíle a tak nějak na všechno. Ale dost tohodle tématu. Nemám náladu se o tom bavit.
Vlastně nemám náladu se o ničem bavit. Takže je dost možný, že se k vám tenhle článek nedostane, protože usoudim, že je to naprostej nesmysl (a že mám pravdu) a prostě ho smažu.
Co dělat když se člověk nudí? Ještě ve čtvrt na jednu. Právě jsem dokoukala film, hned jsem si ho zapsala, aby nedošlo za k tomu, že si při shrnutí měsíce nebudu moct vzpomenout na co jsem koukala! :D
Udělala jsem si filmovej den, i když jsem v plánu měla o hodně víc filmů a televize, tak jsem koukla "jenom" na GG, Upíří deníky a na Chalet Girl - libovej film s libovym hercem, já ho prostě žeru.

A zejtra? Vlastně už dneska - ale moje zásada číslo jedna. Dokud jsem se nevyspala, tak je pořád dneska, což znamená, že zejtra si chystám udělat studiiní den! :D Haha.. jsem zvědavá, jak to splnim.
Ale fakt bych měla, všichni se zase rozhodli, že budeme psát v jeden den.
Všechny ostatní školy psaly několik písemek a my nemít němčinu, tak ani jednu. Proto tenhle tejden bude docela pernej a budu mít co dělat.
Můj plán na zítřek

 • Dodělat zápis do čtenářskýho deníku - Vybíjená, udělat zápis do ČD - Harry Potter a Kámen Mudrů (Jo, fakt nám ho přidali do povinný četby)
 • Udělat si zápisky ze čtyř zemí Evropy, co jsme probírali, naučit se to a kouknout na mapu, abych do toho uměla všechno zakreslit (To jo, budu ráda, že zakreslim hlavní město a sousední státy :D)
 • Otevřít prvně za rok učebnici z češtiny, otevřít prezentaci, kterou mám na mejlu, udělat si výpisky, zjistit, co se vlastně učíme a pak se to naučit.
 • Kouknout na matiku - a to hlavně. Nehodlám pak nic dohánět na poslední chvíli. Tuhle písemku prostě musim napsat.
 • Poprosit někoho, aby mi poslal ze čtvrtka zápisky, který si psali když jsem tam nebyla, protože z toho bude zkoušet a při mym štěstí mě vyvolá a pochybuju, že by pral ohled na to, že jsem tam nebyla.
 • Kouknout na slovíčka z němčiny a na nepravidelný slovesa v Preteritu a Perfektu. /Asi nejlepší a nejrychlejší z toho/
 • A nakonec napsat esej na ájinu a kouknout na slovíčka /to vždycky nějak ošmelim, takže to vidim na to, že se na to vyklašlu - ale ne, nesmim!/
A to je asi všechno, doufám, že jsem na nic nezapomněla. V pondělí si musim dopsat poznámky, ale fakt jo - to zvládnu :D Možná si to jenom okopíruju :D A na ekonomiku kašlu, budu spoléhat na to, že mě nevyvolá. Když tak nad tim přemejšlim, tak jsme ani nic ještě nedělali.. nebo o tom asi nevim.
Jo a taky bych si mohla konečně rozmyslet ten projekt na občanku a udělat na zemák! To ale počká ..
Takže držte palce, ať to dodržim a kouknu aspoň na něco! :D

Anketa III - Z jakého kraje pocházíš?

2. října 2011 v 0:10 | Sweet breeze |  Ankety
Výsledky ankety z měsíce září:

Jaká seš znamení?
Beran14% (7)
Býk10% (5)
Blíženec8% (4)
Rak4% (2)
Lev14% (7)
Panna4% (2)
Váhy2% (1)
Štír6% (3)
Střelec12% (6)
Kozoroh10% (5)
Vodnář2% (1)
Ryby
14% (7)

Za normálních okolností bych něco vyhledela a něco napsala o jednotlivých znameních, ale jelikož je pár minut po půlnoci a já jsem strašně líná, tak jsem se rozhodla jenom "vyhodnotit" anketu a dát sem novou, kterou určitě nějak už okomentuji. Fakt se omlouvám, ale nějak nemám náladu. Znáte to ..


Takže teď můžete hlasovat pro novou anketu, anketa na měsíc říjen. Celý měsíc bude v levo v menu a pod každým přidaným článkem, tak hlasujte, ať vim odkud pocházíte, protože nová anekta se jmenuje "Z jakého kraje pocházíte?"

Shrnutí měsíce - Září*

1. října 2011 v 21:44 | Sweet breeze |  Měsíční shrnutí
K N I H Y:
 • Michal Viwegh - Vybíjená
Na tuhle knížku jsem slyšela docela chválu, a protože jsem jí měla v seznamu povinný četby, tak jsem si jí vybrala. Četla se sice dobře, ale musim se přiznat, že do dobrý půlky jsem nechápala, jaký význam ta knížka má. Je tam strašně moc postav, který střídavě vypráví a vzpomínají. Řekla bych, že jedna z těch slabších Wiwegovských románů. Alespoň pro mě tedy..

F I L M Y:
 • Harry Potter - Princ dvojí krve, druhá část
Kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak jich dám 10! Celej díl jsem hltala. První část mi nepřišla až tak dobrá, spíš taková kravinka, druhou částí to napravili 100%, ani mi dokonce nevadil americkej konec, kdy se všichni sešli šťastně na nástupišti se svými dětmi, kterej se do HP zrovna moc nehodí. Přišlo mi to ale v pohodě a vůbec mě to tam neotravovalo..
 • Deník Bridget Jonesové
Samotnou by mě asi nenapadlo se na něj podívat znova. Já moc nekoukám na filmy po druhé, teda aspoň sama ne. Když někdo chce koukat na něco, co jsem viděla nic proti tomu nemám.
Vzniklo to tak, že jsme jednou měli suplovanou angličtinu a učitelka nevěděla, co s nám, tak nám jí pustila v angličtině s českýma titulkama. A zase jsem taková, že když už něco rozkoukám (a baví mě to), tak to pak musim dokoukat, takže jsem zbytek filmu dokoukala. Fascinuje mě to z jednoho důvodu, že se většinou vidim v hlavní postavě filmu, přijdu si pořád jak v americkym filmu, bohužel bez toho Happy endu!

Tak a teď jsem viděla asi 4 filmy a nevim jak se jmenujou nebo si nemůžu vzpomenout jaký to byly. Fakt si to budu zapisovat.

S E R I Á L Y / P O Ř A D Y:
 • Partička!
Samozřejmě jak jinak, bylo to tu i minulej měsíc! Viděla jsem všechny díly, vždycky na to koukám dodatečně když mám čas, takže všechno, na co koukám.. na to se většinou kouknu v pátek nebo o víkendu. Samozřejmě mě zase bavili na plný čáře. Jsou prostě dobrý, ještě jsem přemejšlela, že si pustim tu slovenskou, ta je prej lepší..
 • Gossip Girl
Yeeeeah! Konečně jsem se dočkala dalšího dílu, další řady. Čekala jsem na to skoro celý prázdniny. Je to něco jak droga. Strašně se mí líbí, jak jsou tam všichni dokonalý, jakej maj dokonalej život se zvratama a zápletkama, je to zajímavý a vždycky najedou něco, co by mohli řešit.
 • Upříří Děníky
Jak jinak, další seriál, kterej mě chytil a na kterej jsem čekala skoro celý léto. Dneska jsem zkoukla třetí díl nový série. Nemůžu nic víc než doporučit.
 • Československo má talent
Přiznám se, že jsem si řekla, že už na nic takovýho nebudu koukat. Ani mě to už poslední dobou nebavilo. Je to pořád to samý, ale vždycky když kouknu na jeden díl, tak kouknu i na další. Zase to dokoukávám dodatečně, když zrovna nemám co dělat. Musim říct, že se našlo překvapivě docela dost lidí, co mě pobavilo, docela dost lidí s talentem a i dva lidi, který mě málem rozbrečeli.
Ty divadlo je dobrý a castingy jsou vždycky dobrý ..

N E J P O S L O U C H A N Ě J Š Í M U Z I K A:

Ani nemusim pátrat moc v paměti, poslední dobou mám dost pochmurnou náladu, jak víte. Což znamená, že poslouchám i pochmurný a citově založený písničky (Aby mi bylo ještě hůř :D - nechápu se, ale zjistila jsem, že to dělá hodně lidí, né jenom já)
 • DJ Lucifer - Zlato pojď na to
No dobře, to neni zas tak emotivní písnička. Je strašně stará, refrén mi utkvěl v paměti, jak jsem jí hrávali v rádiu když jsem byla malá holčička.
Teď jsem tu písničku objevila úplnou náhodou a je prostě hustá, ten text nemá chybu! :D Nevim, co mě na tom tak chytlo, ale neni snad den, abych si jí neposlechla..
 • Beyonce - If I were a boy
To je písnička prostě.. nemám slova k ní! Ten text? If I were a boy. I think I could understand. How it feels to love a girl. I swear I´d be a better man.I´d listen to her. Cause I know how it hurts. When you lose the one you wanted. Cause he´s taken you for granted And everything you had got destroyed!
 • Beyonce - Listen
Miluju jí pro její pravdivý, emotivní a tak krásný písničky. Tahle písnička mě dokáže dohnat k slzám skoro i když jsem šťastná. Miluju ten hlas, ty vejdšky.. tu sílu!

C O S E M I P Ř I H O D I L O:
 • nálada klesá ještě do většího bodu mrazu, než v srpnu.
 • Hádka s A. kterou jsem obratem vyřešila, urovnala.. i když to neni pořád jako dřív
 • Zjistila jsem, že M. mi strašně přirostla k srdci a že bez tohodle člověka ani ránu
 • S T. se nic nevyřešilo, myslela jsem, že sms ukáže všechno. Neukázala, protože nepřišla a já momentálně nemám sílu a odvahu jí psát znova. Na fb si komentujeme statusy a různý kravinky, ale moc už si nepíšeme. Takže si nic neslibuju jenom se trápim.
 • Našla jsem někoho, koho by jsem mohla mít teoreticky hodně ráda, někoho s kym si rozumim, bohužel mi v cestě stojí pořád T., nemůžu na něj přestat myslet..
 • Začala jsem chodit na praxe, je to otrava, vždycky mě všechno bolí.. :/