Zapomeň, Sweet Breeze

15. září 2011 v 19:28 | Sweet breeze |  výseky ze života

Nebyla to otrava, byla to krása. Nebyla to chyba, bylo to ponaučení a nová zkušenost. Nebyly to promarněný dny, byly to dny, kdy jsem čekala, i když zbytečně. Teď už vím, jak to je, jak to bylo a jak to bude. Vlastně jsem to věděla už dávno, jde jenom o to, že jsem si to nechtěla přiznat. Teď jenom ... ZAPOMEŇ, SWEET BREEZE!


Tak to je a nejspíš to tak bude.
Co vík k tomu říct? Snad jen že nemám slov.
Mrzí mě to, strašně moc, ale nenadělám nic. Jak citát praví "Milovat, znamená pochipit, že druhý milovat nemusí." Vlastně ani nevim, jestli jsem milovala nebo pořád ještě miluju - spíš bych to nazvala zamilovala jsem se a jsem zamilovaná. Bohužel jako vždycky úplně špatně. Pořád si to nějak nechci uvědomit, pořád si to nechci připustit.
Za tejden se neuvidíme, radši jde na "důležitej" zápas a dle mýho i na fotbalovou párty ( to si ale myslim já ).
Vlastně jsem věděla a vim to, že mě má rád, bohužel né asi do takový míry jako já jeho, do takový, kdy by z toho mohlo bejt něco víc.
Teď se budu chvilku trápit, vzpomínat, přemítat vzpomínky a budu doufat, že to dřív nebo později vymizí.. Nic jinýho mi nezbejvá.
Vlastně jsem se přistihla, že neni činnost, při který bych nemyslela na něj a na chvíle, který jsme spolu prožili. Ať už dělám cokoliv, tak na něj myslim. Dokonce to stíhám i když čtu.. NEUVĚŘITELNÝ!
Člověk si najednou uvědomí, kolik tich zážitků a vzpomínek má, i když tich dní jsme spolu zas tak nebyli...

Nikdy jsem nevěděla, co s náma bude.. nevim to ani dál. Budeme kamarádi? Přestaneme se kontaktovat úplně? Nebo nás osud svede dohromady později? Třeba na to nejsme připravený ani jeden, třeba na to nikdy nebudeme nikdy připravený..
Jedna etapa jako kdyby timhle článkem končila, při tom vim, že svym způsobem bude ještě chvíli pokračovat

Fakt nejsem blázen, věřim na osud. Jestliže spolu máme bejt, tak spolu budeme. Jestliže ne, tak ne!
Jestliže se má něco stát, tak se to stane. Věřim v to, že to máme nějak všichni daný a ať už se rozhodneš v životě jakkoliv, tak to dopadne nakonec tak, jak to máš určený...

Odteď mu neříkejme KSV, ale prostě jenom S. - jestli vůbec budu ještě psát o něm...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gauri Gauri | Web | 15. září 2011 v 20:08 | Reagovat

Ahoj, promiň vím, že jsem teď vůbec nekomentovala, ale chodila jsem sem! A všechno, co jsi napsala jsem četla, takže vím o co jde...
Rozhodla jsi se zapomenout a asi je to dobře. Ale není to nic lehkýho a budeš s tim ještě hodně bojovat (to určitě víš). Přeju Ti hodně štěstí, aby ses z toho vyhrabala, co nejdřív, aby se to s Tebou netáhlo moc dlouho..:-)
Nejsi blázen, taky věřím na osud a přesně to samé si říkám s Červeným. Pokud se ještě máme potkat, tak se potkáme..
A máš pravdu člověk si najednou uvědomí, kolik toho s tím druhým zažil a taky si uvědomí to, že si toho skoro vůbec nevážil..
Na závěr jeden citát, který má dneska "kámoš" (bývalej kámoš) jako status na fb: "Na co chceme nejvíce zapomenout, na to stále myslíme."

2 Boe Boe | E-mail | Web | 16. září 2011 v 15:29 | Reagovat

je to hrozně těžké opustit člověka, kterého v podstatě ještě miluješ, odříznout ho, jako bys ho vystřihla ze svého života.. najednou nezbyde nic jen smutek a hrozné myšlenky, užírání, jak to mohlo být a proč to tak nebylo. Máš pravdu, pokud jste si souzení, budete spolu..pokud ne, bude to jen jedna životní etapa, která je teď bolestivá, ale jednou (třeba za hrozně moc let), až budeš mít kolem očí vrásky si na to krásné vzpomeneš a hezky se usměješ :)

3 Fanciful Fanciful | Web | 17. září 2011 v 10:29 | Reagovat

Nech věcem volný průběh, ono se to nějak vyvine samo. Hlavně musíš myslet na sebe, abys byla TY šťastná.

4 Infinity Infinity | Web | 18. září 2011 v 13:03 | Reagovat

Sice se teď trápíš a věř tomu, že já vím, jaké to je, ale časem tě tvá láska k němu přebolí a zamiluješ se do někoho jiného a lepšího pro tebe. Do kluka, který bude tvé city k němu opětovat. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama