Vždy, když strozkotá láska..

4. září 2011 v 15:31 | Sweet breeze |  výseky ze života
Nedalo mi to, a já se musela zase zamyslet...

Vždy, když strozkotá láska, slýchávám od přátel klišé "On si Tě nezaslouží" - Když se tak stane po desáté, ptám se sama sebe - Zaslouží si mě vůbec někdo? Po 11 však spíš - Zasloužím si někoho já?


Pořád se to opakuje dokola a já tuhle otřepanou frázi, kterou se nedá vůbec nic zkazit slýchávám častěji a častěji. Někdo našel svojí lásku již ve 14, takovou tu lásku, kdy si dva lidi opětují city, je jedno jestli na rok, dva nebo měsíc...
Mně je 17 a ještě jsem nikoho takovýho nepotkala, nepotkala jsem nikoho s kym bych byla alespoň dva týdny, nikoho koho bych milovala a zároveň on miloval mě. Nebudu tvrdit, že je to tim, protože jsem ošklivá, protože nejsem..Jasně, nejsem jak ty americký herečky, zpěvačky a modelky, ale ošlivá nejsem. Možná si teď řeknete "Ta je ale namyšlená" já vám na to odpovim - Ani trochu. Dřív jsem se nesnášela, nesnášela jsem jak vypadám, i když jsem vypadala podobně jako dneska. Přátelé mě ale neučili mít se ráda a já jsem si uvědomila to, co mi oni řikali léta - jsem hezká a nebojim se to říct/napsat .. to je jedno. Samozřejmě, že mě občas chytne záchvat, že bych chtěla bejt hezčí, že bych chtěla vypadat jako ta nebo ta, že jsem naprosto ošklivá...Ale holky pamatujte - VŠECHNY JSME HEZKÝ a je jedno JAK!
Dokonce tvrdim, že nejsem nesnesitelná, naopak jsem docela oblíbená. Jo jasně, každej má něco, i já mám spousta blbejch vlastností, ale tak jako ostatní mám taky spoustu dobrejch, který to jednoduše kompenzují.

Ale to jsem se zase trochu vyhla tématu, takže zpátky. Vlastně jsem se chtěla zapřemýšlet proč je to tak, že mě má rád vždycky někdo koho já ne a naopak. Jasně, bejvá to tak... Mně se ale tak stává pořád.

Až na začátku prázdnin jsem našla svou spřízněnou duši, teda aspoň jsem si to myslela, možná ještě myslim, ale pokoušim sama sebe vyvést z omylu..
Hned na začátku prázdnin jsem ho potkala, kdo mě čte, tak ví, že jde o KSV. Byli jsme spolu dlouhokrátkých 14 dní, po té jsme si propsali několik hodin.. když nebyl jeden z nás online, tak sms a jinak na fb! Sms jsou hezčí a je jich taky víc. Pak jsem odjela na dovolenou a po dovolený "stopka." Tak týdení odhaduju. Bylo to šílený. Až napsal... Psali jsme si jako dřív..
Kdo mě čte, tak taky ví, že jsme před tejdnem a několika málo dny spolu strávili ty nejhezčí chvíle, co spolu může holka s klukem prožít, všechno to bylo jak pohádka...Zase jsme si několik dní psali docela intenzivně, míň dní.. a dneska je to už třetí den, co zase nastala ta "stopka". V před minulym článku jsem psala, jak si neumíme vyjádřit city, neumíme se dát dohromady.
A já mám strach z toho, že jsem se zase zamilovala do nesprávný osoby...
Za tři tejdny bez dvou dní se uvidíme, budeme spolu celej víkend.. Od pátku až do neděle. Takže jsem zvědavá, jak to bude probíhat. Podle mě jako vždycky, budeme vypadat jako pár, kterej nejsme. Budeme dělat věci, co pár... Všichni si budou myslet, že jsme pár a všichni se nás na to budou ptát...Pak si budeme chvíli psát a pak zase "stopka" .. a takhle pořád, dokud nás to nepřestane bavit nebo si někdo z nás někoho nenajde. Třeba to bude pokračovat i po tom, co si někoho najdem..
Nebo se dáme do hromady, a nebo při poslední nejhorší možný variantě to nebude pokračovat už VŮBEC! :(

Když si napíšu na facebook status, že někam jdu, tak doufám, že se tam objeví. Školu mám kousek od jeho bydliště, ještě jsem se dozvěděla z jeho statusu, že se hravě projížděl v oklí v autě..
Dneska měl status, že kdo chce tak tam a tam sraz, jede na fotbal - tak prej kdo chce fandit. Zamyslela jsem se nad tim, jestli taky někdy když tohle píše zadoufá, že se tam objevim. Ještě že ten facebook je, že o něm vim.
I když jsem zjistila, že vždycky, když neví co je se mnou, tak mi píše, proto jsem se rozhodla, že na facebook nebudu nějakej čas chodit a když už tak na pět minut a zase se odhlásim, že nebudu nic komentovat a nebudu si psát žádný statusy.. Uvidíme!

Kdo mě čte nějak tak pravidelně, tomu bych se chtěla omluvit, že nepíšu skoro o ničem jinym. Ale já nalézám stále nová zjištění, nové zamyšlení a doufám, že se stane něco zlomovýho a my se konečně dozvíme, jak na tom oba u toho druhého jsme. Třeba se dozvim, že ke mně vůbec nic necejtí a ani necejtil. Pořád ale stojim na straně kluků, že nejsou takový, že by holku zvali domu, představovali rodičům a celej tejden co jsme byli spolu o prázdninách aniž by něco cejtili. Prostě si z toho potřebuju aspoň VYPSAT!

Je tu ještě možnost, že mu náš kamarádský vztah s výhodama vyhovuje - třeba zatim, třeba ještě...
Jo, a už se pokusim se moc nerozepisovat o něm, protože si plně uvědomuju, že vás to už nudí! Takže od teďka jenom když se s náma něco zásádního stane..Budu psát stručně, jasně, výstižně..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fanciful Fanciful | Web | 4. září 2011 v 16:46 | Reagovat

Tak bych vám přála abyste to dali dohromady a byli šťastní. Vždyť jednomu na druhém vám záleží ne?

2 Killjoy Killjoy | Web | 4. září 2011 v 21:06 | Reagovat

na začátku článku jsem si myslela, že čtu něco po sobě. V určitém smyslu se mi tyhle věty dost podobají a podobaly. Ve smyslu přátelském jsem měla takový vztah s kámoškou (až na ty stopky) a stejně jsme se teď po dvou letech přestaly bavit. Nicméně první rok jsme se vídaly celkem často a byla to sranda, spousta akcí a tak. Pak to šlo z kopce - přeju ti, ať se ti to nestane a nějak to s tím klukem vyřešíte :)

3 Connie Connie | Web | 4. září 2011 v 22:50 | Reagovat

Áááá nééé. Láska je prostě svině a všechno okolo ní. Vždycky to tak bolí... Já tě asi chápu... No ale každopádně hodně hodně hodně štěstí, budu ti držet pěstičky. :)

4 FOXY FOXY | Web | 4. září 2011 v 22:57 | Reagovat

Nikdo by nedokázal popsat moje minulé léto tak jako ty. Měla jsem úplně to samé, říkám ti že NAVLAS stejné. Kamarádi s výhodami, když jsme byli spolu, tvořili jsme dokonalý pár. Jediný problém? Byl sice čech, ale bydlel ve španělsku - kvůli vysoké škole. Takže tady na prázdniny a pak stopka dokud znovu nepřijede- na vánoce. Opět měsíc strávený jen a jen s ním, romantika a všechno, nikdy jsme si neřekli co k sobě cítíme, nikdy jsme si nic nevyznali, ale bylo to znát, z obou stran. Kdyby nežil ve španělsku, dokážu s klidem tvrdit, že tu zimu bychom se možná dali dohromady. Nikdo ale nechtěl nic řešit, protože vztah na dálku je - přiznejme si to - na hovno. S vysokou školou teď v červnu seknul, stěhuje se zpět do ČR a světe div se. Tvoříme šťastný a oficiální pár.
Já jen, že takové zázraky se dějí, věř si, není to tak nemožné, jak by se mohlo zdát :)) Přeju tolik štěstí, jkako jsem měla já.

5 Infinity Infinity | Web | 5. září 2011 v 17:31 | Reagovat

Opět krásný článek, plný citů.
Já ti stručně napíšu můj příběh, aby sis nepřipadala tak, že jsi snad jediná komu se v 17 nedařilo ve vztazích.
Hrozně jsem se zamilovala do kluka, on si se mnou jen hrál, možná by se dalo říct, že jsme jednu dobu byli taky KSV. Jenže já byla zamilovaná a on vůbec, to mi bylo 17 let, milovala jsem ho do mých současných 18 let a teď se ani nepozdravíme. Tak jsem si z pocitu samoty a jistoty toho, že on mě nikdy nebude milovat, začala s jeho nejlepším kamarádem, s kterým jsem byla 2 měsíce, měli jsme pěkný vztah, jenže on mě jednoho dne nechal a já ani nevím proč. Jenže nevyléčil mě z toho KSV.

Ted jsem zamilovaná do úplně někoho jiného a to je mi 18 a půl a ta láska je oboustranná.

Myslím si, že ty si ještě musíš počkat na ten pravý vztah a s tímhle klukem možná nakonec budete jen kamarádi nebo něco víc, to se ještě neví. Ale myslím si, že tě ma taky rád. :)

A články nemusíš zkracovat, piš jako doposud, tak je to nejlepší. :-)*

6 Kathryn Fierce Kathryn Fierce | Web | 5. září 2011 v 18:25 | Reagovat

Celý život je klišé. A každý si někoho zaslouží. Jenom si někteří musí déle počkat, až ho najdou. :)

7 Ivánek Ivánek | E-mail | Web | 25. června 2012 v 17:21 | Reagovat

máš pěkný blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama