Problémy? Vyřeš To!

28. září 2011 v 16:40 | Sweet breeze |  výseky ze života
Zdravim!

Volnej den udělal svý. Takže hezky po pořádku. Vlastně nevim ani kde začít, protože se toho stalo tolik, že fakt nevim! Rozhodla jsem se vzít svůj život do svých rukou, všechny problémy a starosti vyřešit, nechci se kvůli něčemu a někomu trápit. Tákže!

Problém number 1! A. - psala jsem, jak je to mezi námi špatný, že jí nemůžu vystát, nesnášim to, jak se změnila atd, atd! Myslim, že je zbytečný to celý všechno připomínat ;)
V pondělí jsem jí napsala, napsala jsem všechno, co mi vadí. Dokonce jsem přidala i to co mě na ní štve, jako na člověku, všechny chyby, který jsem se snažila přehlížet, i když mě totálně dostávaly. Jasně, každej má špatný a dobrý vlastnosti, ale ne všechny jdou brát a ignorovat.
Byla jsem dost slušná, až jsem se divila. Byla jsem hodně hodná, omluvila se mi. Bohužel zase s tisíci výmluvama, jako vždycky (jedna věc, co mě u ní vytáčí). Ještě jsme se neviděly, a ještě ani neuvidíme. Možná v pátek..
Tak uvidíme, jak se situace vyřeší ...

Problém number 2! T. - každej, kdo tady byl aspoň jednou, tak ví co a jak. Zmiňovala jsem to tu pořád, někdy jsem měla pocit, že tenhle blog funguje díky mejm starostem a radostem s T.
Takže, včera jsem se dokopala. Vlastně jsem to neřekla úplně přesně. Pár panáků vodky mě dokopalo mu napsat. Naprosto všechno, co jsem v sobě dusila skoro tři měsíce (Sakra, to je doba - nemůžu tomu uvěřit, že se známe tak dlouho :-O) Ty vole, to je hustý. Uvědomila jsem si to až dneska. :D
Takže jsem mu to všechno napsala, a víte co napsal on? :))) - Jestli čekáte něco hezkýho, tak vás musim vyvést z omylu. Nenapsal totiž vůbec nic!
Vim, že nemá momentálně paušál, takže jsem věděla, že neodepíše, ale čekala jsem aspoň tolik slušnosti, že mi odpoví na fb, jako to vždycky dělal... Zklamání!
Na jednu stranu bych taky nevěděla co odepsat, ale odepsala bych. Na tohle fakt jo. Na všechno, co by mi napsal. ,, Láska bolí vždycky toho, kdo miluje víc" V tomhle případě bych napsala spíš "kdo miluje"
Když si vzpomenu, jak se ze začátku snažil a já nechtěla. Asi jsem si to uvědomila příliš pozdě... Zákon schválnosti

"Chceš mě - Nechci Tě, Chci Tě - Nechceš mě"

Každopádně jsem si konečně udělala jasno v tom, jak to bylo, je a bude. Definitivně uzavírám kapitolu s T.
Definitivně se kvůli němu přestávám trápit, definitivně nad nim přestávám přemejšlet a vzpomínat. (to bude těžší)

Jinak včerejšek...

Přijela jsem v půl osmí z praxe, na rychlo jsme se rozhodly s kámoškou, že půjdeme a jednu párty.. Proč ne! Bylo to fajn, víc k tomu nejde říct, ještě v tomhle článku se můžu zmínit o T., tak toho využiju.
Bylo tam hodně kluků, hodně hezkejch kluků, který docela jevili zájem, já jsem ale nemohla, myslela jsem na něj! Takže to je další problém, kterej budu muset vyřešit... To nemůže bejt přece tak těžký!
Dneska hodně unavená, i když jsem nebyla opilá (dividim se :D) Ale prostě nevyspalá ..
Zejtra nejdu do školy, jedeme pryč. Nakupovat! :D jo! Mám víc dní se naučit matiku, češtinu, němčinu a mám delší dobu na to napsat esej z ájiny! To se hodí..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gauri Gauri | Web | 28. září 2011 v 19:58 | Reagovat

Taky řešíš věci nejradši psaním viď? :-) V tomhle jsme na tom stejně. :-)

Ta věc s T. mi připomíná mě a pana čeveného. Takže vím jaký to je, když mu vyleješ srdce a on to ignoruje. To je prostě pěkně hnusný a namyšlený. Ale aspoň to máš z krku a víš na čem seš.
Neboj dostaneš se z toho. Já do něj byla zamilovaná něco málo přes rok a dostala jsem se z toho za měsíc. Ono, když člověk někoho ignoruje a vůbec se nevídáte, tak by to trápení nemělo být tak dlouhé..Né, když už tam není žádná naděje..
Držím palce! S A. i s T.! ;-)

2 Connie Connie | Web | 29. září 2011 v 14:47 | Reagovat

ahoooj :) mám nový blog, tak kdybys chtěla zůstat v kontaktu, a já doufám že jo! :D tak napiš do zpráv autorovi :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama