Zpátky z dovolený, opět ve svém světě rozhodování, problémů a neklidu ...

7. srpna 2011 v 15:04 | Sweet breeze |  výseky ze života

Merhaba = Turecky "Ahoj"

Tak jsem zase tady a budu vám otravovat znova životy. Vlastně jsem přiletěla už v pátek večer, bohužel jsem neměla čas a hlavně náladu cokoliv dělat a psát.
V rychlosti bych shrnula dovolenou - krásný počasí, krásný prostředí, všechno blízko, zábava, pláž, krásnej výhled z balkonu na moře, příjemný personál (barmani, číšníci i animátoři) - akorát v jídle to trochu vázlo, né že bych byla nějak nenažraná nebo na jídlo nějak náročná, každou dovolenou jim skoro to samý, ale pro lidi, který jsou zvyklí jezdit na dovolený do různých států a mít hotel s all incklusivem (jako my), tak to bylo s porovnánim dost horší než předchozí dovolený... Střevní potíže nás přepadli všichny, ostatní na dovolený, kde jsem si libovala jako každej rok, že mě to zase minulo, bohužel v pátek noci (naštěstí už doma) jsem nespala, protože mě to taky přepadlo. Můj příjem energie za dva dny je jeden rohlík a tři plechovky coly (už mi to nechutná, ale je to jediná věc po čem mi neni blbě)
Takže asi tak k dovolený ...
Molo
Západ slunce
Výhled z pokoje
Pohled z letadla
Západ slunce 2
Pláž
Západ slunce 3
Louč
Tak tady máte pár fotek, co jsem tam nafotila, nic profesionálního, ale o to tu nejde!

Tak, teď ještě k jedný věci - nejdřív jsem psala, jakou mám smůlu a tak a pak že se všechno vyřešilo, jak je všechno ok a jak jsem šťastná, což se po dobu mého pobytu v Turecku změnilo. A k tomu mi moje vlastnosti rozhodně nenapomáhaj.
Řekla jsem si, že takhle to asi mělo bejt a že je to jedno, ale pokaždý když mi zazvoní mobil, myslim, že je to on, protože vždycky to byl on, když mi přijde zpráva na facevooku, myslim, že je to on, protože vždycky to byl on. Od tý doby, co jsem přijela mi okomentoval jeden status a jinak nic. Což by nebyl zas takovej problém, žádnej konflikt mezi náma nebyl, takže bych mu mohla v klidu napsat, ale já ne. Ještě mám podezření, že to hraje na víc stran prostě která se chytí, což by mi mohlo taky bejt jedno, protože spolu nejsme a prostě se "chytit", ale taková nejsem a nevim co dělat.
Vždycky si řeknu, že ho nechám bejt, že jsou na světě lepší a hezčí kluci, ale přesto na něj pořád myslim, hypnotizuju mobil a fb aby napsal, pořád mě to k němu nějak táhne a já nevim proč.
V tomhle tom se strašně nenávidim, jsem moc povrchní na to, abych mu začala první psát já, když on přestal psát a ještě nevim z jakýho důvodu. Navíc jsem strašně žárlivá, nerozhodná a to je to, co mě na sobě tak hrozně moc štve, ale nedokážu to překonat. No nic, dám vám vědět až se to nějak rozvine.
Jinak na dovolený jsem si nějak tak nechala uležet v hlavě věci ohledně tý kámošky, jak už jsem psala - teda... moc jsem o tom nepřemýšlela, ale nějak se to vyřešilo samo, došla jsem k tomu názoru, že se teď ještě pár týdnů neuvidíme a já jsem ochotná na to zapomenout. Ona teď má nebo ještě nemá, ale je to na nejlepší cestě super kluka a já nebudu dělat nic, abych jí to oplatila a budu jí to přát (no já snad dospívám - já a nikomu nic neoplácet?) Tim nechci říct, že si odteďka nechám srát na hlavu - to ani náhodou! Ale kluka jí přeju, protože ho potřebuje víc jak já. A jestli jí to udělá dobře, že si ho našla dřív jak já tak prosim, moje šance se rozplynuje jak pára nad hrncem a nechala jsem si jí ujít sama, vždycky jsem se rozhodovala podle svýho, tak jí nemůžu vinit za to, že jsem se jednou podle sebe nerozhodla. Teď má šanci ona a doufám, že s ní naloží lépe jak já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wíí Wíí | Web | 12. srpna 2011 v 23:14 | Reagovat

ty fotky jsou strašně hezké... :-)

2 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 12. srpna 2011 v 23:33 | Reagovat

děkuji moc ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama