Výlet za všechny prachy.. /

22. srpna 2011 v 11:40 | Sweet breeze |  výseky ze života
Takže, jak bych začala aby to byla alespoň trochu srozumitelný!
Vstávat se mi smozřejmě nechtělo, ale přežila jsem to. Momentálně mě vytočila úroveň některých lidí, že ani nevim co a jak mám psát. :D
No prostě - na první benzínce jsme měli sraz z dalšíma lidma a mohli jsme vyrazit, před hranicema jsme zastavili na oběd v nějaký restauraci, kde pracoval vietnamec, kterej nás tam bavil po celou dobu oběda, to by jste ale museli slyšet! :)
V restauraci se k nám připojili další a další, co tam s námi taky jeli.
Tak a pak jsme mohli vyrazit a stavěli jsme rovnou až v zábavným parku, se všemi jsme se přivítali, šli si sednout na pití a pak hurá na atrakce. Horský dráhy, vodní atrakce, kolotoče, houpačky a po zavíračce spuštění autodromu půl hodiny jenom pro nás, kde nás tam jezdilo asi 20 a pořád jsme na sebe naráželi, takže největší sranda. Přijeli jsme na hotel, kde jsme měli naprosto krásnej apartmán, fakt jsme čuměli, večer docela dobrá večře a pak se sedělo. Ráno jsme šli na výbornou snídani, pak jsme si šli zpátky a zabalili jsme si věci a odtud jsme jeli rovnou zpátky do parku, kde se nás sešlo asi .. no nevim, prostě hodně aut a jeli jsme na vyjížďku, zastávka byla v restauraci, kde jsme si dali naprosto nechutně přesolenej oběd, takže jsem nesnědla ani čtvrtku a naprosto výbornej pohár.
A pak hurá doma. No, ne tak docela. V tom náš výlet teprve začínal. Ano, při cestě zpátky! Za hranicema se nám posralo jedno auto, prostě si tam jentak něco prasklo. Takže jsme zastavili u silnice a rozhodli jsme se pro to, že součástku seženeme a dáme tam. Hodinu a půl se to shcánělo, protože to nikdo nikde neměl, ještě v neděli. Tak jsme volali nějakýmu chlápkovi, kterej tam má pár kiláků pneu, ale ten nám teda nemohl pomoct, protože byl doma sám a zrovna si vařil, ano.. pak si přesně takový lidi věčně stěžujou, že nemaj peníze. Bože! Druhej šel zase na pivo, chápu, že byla neděle odpoledne, ale to neznamená, že je takovej problém vlézt vedle do garáže a jenom nám podat tu věcičku, co tam prdla. Nakonec jsme ale sehnali. Po dlouhym montování to konečně vypadalo, že pojedeme, ale všimli jsme si nějakýho šroubu, kterej by to zase přerval, prostě to věc byla moc krátká. Chtěli jsme volat odtahovku a v tom přijela dodávka, vystoupili z ní dva chlápci, kteří česky sice mluvili, ale češi to rozhodně nebyli, v tom už jsem pochybovala a neměla z nich dobrej pocit. Oni nás tahali pořád sebou, že maj kousek odsud dílnu, měli i vizitku a protože nám nic jinýho nezbejvalo, tak jsme jeli ač se nám to ani trochu nelíbilo. Jeli jsme takovejma prdelema, lesy a přijeli jsme.. to místo se nedá popsat, dvůr na rozpadnutí, troje velikánský vrata, tak už jsme se pomalu začínali modlit :D, naštěstí to dopadlo dobře a oni tomu fakt rozumněli a auto nám dali dopořádku a ještě za to nic nechtěli. Blázni se nám s nim srali v neděli do půl desátý do večera, samozřejmě, že jsme jim zaplatili. Takže ponaučení, že ještě hodní, slušní a nápomocní lidé existují. A že nelze hned nelze každýho cizince mluvícího česky podezřívat, ale prověřovat se musí. :)
A ještě byli tak hodný, že vzali auto, jeli před náma a vyvezli nás z tich prdelí a ukázali cestu na dálnici.
Toť vše k našemu 8mi hodinovému zpožení. Přijeli jsme včera/ dneska vlastně už po druhý hodině. Chtěla jsem vám sem dát nějaký fotky, bohužel ale ty nejlepší byli ve foťáku, kterej už nemám. Mám nějaký svoje fotky, tak to zkusim probrat a něco sem možná šoupnu, ale tenhle blog se snažim držet v anonymitě, takže nechci aby sem někdo přišel, kouknul na fotky a viděl. Jo to je tahle, jo to jsou auta tihle a tak. Takže asi tak.
Ještě story k foťáku, kterej již nevlastníme. Když jsme v noci přijeli a jak byla tma, tak jsme nechali v autě dvě kabelky za sedačkama, v jedný byl nějakej bordel a nabíječka v druhý ale mobil, foťák, kamera, kreditní karta, všechny doklady, ráno jsme to samozřejmě nemohli najít, tak jsme přemejšleli a jediná možná varianta, že to prostě někdo v noci ukradl, takže ponaučení, že neexistujou jenom hodní, slušní a nápomocní cizinci mluvící česky, ale i svině, který němaj na práci nic jinýho, než přidělávat starosti slušnym lidem s vyřizováním všech dokladů.
Mobil byl stejně vybitej, foťák žádnej extra.. tak za čtyři tisíce, ještě že jsme tam nechali jenom tenhle a kameru už máme taky dýl. A už vůbec mi nejde do hlavy, že nevzal třeba radio, který tam bylo. Lidi jsou divný...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti tady?

Ano
Ne

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 22. srpna 2011 v 14:14 | Reagovat

páni! =oD tak hlavně ta neděla musela být dost psychózní. nezávidím. i když to mohla byt docela sranda ;o) jinak park a všechno, závidím ;o) no a kde ste to vlastně byli? možná jsem nevychystala nějaký předchozí článek, kam jsi to psala, možná jsem to i četla ale nepotřehla. stejně mě to zajímá ;o)

2 Infinity Infinity | Web | 22. srpna 2011 v 21:53 | Reagovat

Ty máš ale zážitky. :D
Ale ještě, že všechno dobře dopadlo a ty jsi to vše přežila. Myslím si, že na tenhle výlet stejně nikdy nezapomeneš. :))
A máš pravdu, lidi jsou opravdu divný.

3 Gauri Gauri | Web | 22. srpna 2011 v 23:03 | Reagovat

Souhlas. Lidi jsou divný. :D

Haha. Kdyby na mě nějakej cizinec mluvil česky, taky bych byla podezíravá, ale naštěstí vše dobře dopadlo. :-)

P.S. Dávám si Tě mezi oblíbené stránky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama