Krutý návrat do reality

8. srpna 2011 v 21:27 | Sweet breeze |  Na téma
Sedíme na proti sobě, každý na jiném konci skleněného a pečlivě vyleštěného stolu, nevnímáme nic jiného, než
hrající muziku, hořící svíčky a sebe... Dám první sousto naprosto výborné večeře do pusy, sáhnu po sklence červeného vína, kterého se opatrně a elegantně napiju, v tom se střetnou naše pohledy, mohla by se do jeho hlubokých hnědých očí koukat roky, vstane a požádá mě o tanec, čemuž se samozřejmě ani v nejmenším nebráním.
Veme mi něžně ruku a chytne za pas, chvilku tak tančíme po jeho obývacím pokoji, nemůžu z něj spustit oči, mám
pocit jako kdyby jsme existovali na světě jenom my dva, rukou sjíždí níž a níž - až skončí u zadku. Začne se přibližovat a něžně mě líbá, jeho polibky mu plácím, on si mě otočí, chytí mě okolo pasu a začne mě líbat na krku, což mám nejraději a on na to přišel dřív, než kdokoliv jiný, pootočím hlavu k němu a začnu ho líbat. V tom mě veme do náruče a položí mě na postel. Nakloní se nademnou a já cítím jeho vůni, líbáme se víc a víc intenzivěji a já nechci aby přestal, sjíždí níž a níž po začíná u ušního lalůčku, přes krk, k výstřihu a ještě níž, hladí mě po nohách a vrátí se zpátky nahoru?
,,Chceš?" Opatrně se zeptá, spíš ze zdvořilosti než aby se ujistil, protože mu musí být jasné, že po něm toužím
víc,než po čemklovi jiném. Zakoukám se mu do očí, tiše přikývnu, nechám se od něj líbat na krku a začnu mu pomalu rezepínat knoflíky od košile, svléknu mu jí a on neotálý a shazuje mi moje tílko i s podprsenkou - ,,Jsi tak krásná" zní z jeho úst v tom mu rozepínám kalhoty a než se naděje má dole všechno. Jsme oba tak rozpálení, lehnu si na záda a než to stačim udělat, jsem taky nahá. Opatrně se na něj podívám a řeknu ,, Miluju Tě" ,,Já tebe, lásko" Po dlouhé předehře cítim vniknutí, je to intenzivnější a intenzivnější. Střídáme polohy. Po několikahodinovém milování oba vyřízení lehneme vedle sebe, naposled si dáme pusu a pak na sebe jen koukáme, obejmeme se a u sebe v náručí usneme.
Ráno se probudím na zádech, šáhnu vedle sebe - nikdo, kouknu vedle sebe - nikdo, jen učebnice. Byl to jen
sen, pouhý sen, krásný sen...Kouknu na mobil a s hrůzou koukám na hodiny, prožmoulám oči ,,Sakra, zase jsem zaspala, jdu pozdě na zkoušku" Vstanu a sen se rozplyne jak mlha nad ránem. A to je krutý návrat do reality, přátelé!


Tak doufám, že se vám článek alespoň trochu líbí. Je sice až moc mimo realitu, protože tohle se děje jen v amerických filmech, ale bylo to téma, které jsem myslim splnila. Né, že by se mi to nelíbilo tohle zažít, ale v mojí momentální situaci by mi stačilo ho vidět, po tom týdnu, co jsme si skoro nepsali, tak aby napsal. To on mě inspiroval a možná o tom ani neví ...Díky Ti!
Možná bych se měla trochu vzchopit a říct mu jak se cítim, když nejsme v kontaktu, jak strašně mi na něm záleží a jak strašně ho mám ráda. Vypadáto, že mi nakonec ještě tenhle totálně nereálný a hodně přibarvený článek pomůže v mém osobním životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 8. srpna 2011 v 21:31 | Reagovat

krásný blog,navštiv též můj,dík

2 Michelle Michelle | Web | 9. srpna 2011 v 11:58 | Reagovat

zvláštní článek =o) v půlce jsem vůbec netušila, že to skončí probuzením =oD po pravdě... měla jsem trochu nepříjemnější předtuchu. tu předtuchu, které se brzo začnu bát.
hezké =o)

3 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 9. srpna 2011 v 14:41 | Reagovat

když jsem to psala, tak jsem taky netušila, že to tak skončí a díky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama