Červenec 2011

...Dívky se zamilují v tom, co slyší. Kluci se zamilují v tom, co vidí. To je důvod, proč dívky nosí make-up a kluci lžou

28. července 2011 v 19:03 | Sweet breeze |  výseky ze života
...Dívky se zamilují v tom, co slyší. Kluci se zamilují v tom, co vidí. To je důvod, proč dívky nosí make-up a kluci lžou!

Aneb
Dneska jsem si na sobě dala fakt záležet.

Zdravim,
abych vás ještě zavedla do toho, co jsem psala minule, kdo četl bude vědět o co šlo, kdo ne - nechť ať si to přečte a nebo mlčí navždy! :D
Dneska mám fakt výbornou náladu, vlastně od toho dne od večera, co jsem psala ten předešlej článek mám super náladu, věci se vyřešily a daly do pořádku dřív než jsem si myslela. A já jsem znovu šťastná, i když nevim jak je to možný odtahuju se od svojí kámošky, mám jí pořád stejně ráda, ale možná mě nějak ovlivnila ta věc.. však víte.
Dneska měla na facebooku, divnej status, tak jsem jí hned psala co se děje, ale nebyla to taková ta starost jako vždycky, ale spíš slušnost a pocit, že by se hodilo zeptat, co se stalo. Taky jsme naší konverzaci ukončili brzo, vždycky jsme schopný si psát několik hodin a tentokrát naše konverzace usla po pátý zprávě.
Uvidíme, jak to bude až se vrátim.
Teď k tomu citátu nahoře, vlastně ani nenám co říct, začala jsem sbírat citáty a tenhle se mi líbí, protože je docela pravdivý (neřikám, že ve všech případech). Taky jsem ho sem dala proto, že dneska jsem měla docela skrášlovací den, sice ne kvůli nějakýmu klukovi, protože toho "svýho" neuvidim určitě 14 dní nejmíň, ale proto, že zítra odlítám hned brzo ráno na dovolenou do Turecka. Takže - čištění pleti, vytrhání obočí, manikúra, pedikúra, vlasy, depilace - né že bych to normálně nedělala, ale rozhodně ne všechno takhle najednou, protože na to nikdy nemám čas a ani náladu.
Kdyby jste se náhodou ptali, jak jsem si sbalila, tak vám řeknu že těžce.. :D
Balila jsem tak dlouho a pak jsem musela na tom kufru ležet, sedět abych ho zapla, nakonec se podařilo, ale představa, že ho ráno budu muset ještě otevřít a zase zavřít, protože tam mám věci, který budu ještě potřebovat, no.. abych vstávala tak o hodinu dřív, než bych vstávala normálně. Na Ruzyni máme bejt už v 9:15, to bude ráno honička, kdyby jste viděli jak to vypadá u nás doma, když nemám teď nic na práci tak radši sedim u sebe v pokoji, poslouchám písničky a brouzdám na netu, protože mamka chodí a uklízí za náma každej drobeček co spadne. My s tátou jsme flegmatický a děláme si co se nám zlíbí, občas něco pomůžeme, ale ne moc, protože všechno musí bejt dokonalý, tak si to mamka radši udělá sama. A sestra? Tu jsem zahlídla za celej dnešní den asi tak 5 minut, když se česala v obýváku na sedačce. Takže asi tak.
Jinak asi nějak nemám co říct, asi jenom to, že se těšim jak malý dítě, až nebudu muset nic dělat, nad ničim přemýšlet atd atd a chvilku vypnu. Až se vrátim tak napíšu, zatim pa! :)

Tady máte ještě obrázek z minulý dovolený:

Rozhodnutí, které uděláj je vždy většinou to horší, bez ohledu na to jestli je správné nebo ne

25. července 2011 v 16:21 | Sweet breeze |  výseky ze života
...Je hrozné zklamat někoho jiného, co ale horší je zklamat samu sebe.


Myslím, že citát mluví za vše.
Nevim, jak začít, ale jediný co vim, že se z toho potřebuju vypsat. Nebudu vám psát přesně co se stalo nebo nestalo, protože to je na dlouho a ani to asi nemá cenu. Zklamete někoho, jen proto, že učiníte blbý rozhodnutí, on má parádní argumenty a protože vám na tom člověku hodně záleží bez ohledu jak dlouho ho znáte, tak tim zklamete i sami sebe. Celou noc se převalujete a máte přerušovaný spánek, po cestě domu, která trvá hodinu máte pocit, že nejdete domu, ale že přeplouváte svět skrz na skrz, koukáte z okýnka ven s bezduchym výrazem na tváři a přemýšlíte, a ikdyž se snaží, aby to vypadalo, že je všechno v pořádku, tak vy víte, že neni. Je to jiné a bude to jiné a vy nevíte, kdy a kde se to zlomí do takového stádia, že to stejný bude. Jestli takové stádium vůbec existuje...
Řiká se ale že všechno zlý je pro něco dobrý, proto vim, že takhle už se v životě nerozhodnu, když takovu šanci budu ještě někdy mít.
Člověk, s kterým si propíšete dny a noci, nemilujete ho, jste si jisti, že se vám nelíbí, ale když koukne tim pohledem se kterym se na vás nikdy takhle nepodíval na jinou, tak žárlíte, když napíše sms, tak máte radost, když nenapíše, tak jste smutní a když se podíváte na něj nebo na jeho fotky, tak nechcete spustit oči, když ho máte u sebe, tak ho nechcete opustit. Člověk, který je tak zvláštní a tak jiný jako všichni ostatní. To je on.. A vy si toho ani trochu nevážíte, neni sice váš, ale víte, že váš by mohl být, kdyby jste nepromarnila šanci.
Co to je? Je to vážně LÁSKA?
Vždycky, když vám napsal sms brzo ráno, tak vás to nevzbudilo, ale přes dnešní noc, i přes vypnutý vyzvánění a přes haldu polštářů vás probudilo vrnění mobilu a když vám přišla v půl šestý ráno sms, že ještě nešel spát, což v jeho případě znamená, že se opil, ať nespíte a přijedete. A vy máte chuť si sbalit všechny věci bez ohledu kolik je, ale nemůžete, protože se rozhlídnete po pokoji a zjistíte, že nejste doma ale spíte u své kamarádky, teď jde o to, jestli se dá říct kamarádka. Ležíte na zádech a půl hodiny bez pohnutí a mrknutí koukáte do stropu a přemýšlíte až únavou usnete, s tim, že se každou chvíli budíte, bohužel už ne proto, že napsal, ale proto, že víte, že jste na sebe tak hrozně naštvaní.
Už jsem to tu trochu zmínila, příčinou toho všeho je moje kamarádka, kterou máte strašně moc rádi, takže jí nechcete dávat nic za vinu, protože jste se tak rozhodli vy a už nikoho nezajímá, jestli to bylo pod nějakým nátlakem nebo ne. Některý lidi se daj snadno ovládat a vy víte, že po týhle zkušenosti už se nenecháte. Celý večer do vás šije, až začnete mít strach, celý dopoledne a odpoledne je s ní bezvadný, ale vy se musíte rozhodnout, tak se vás zase snaží trochu dostat. Né že by vám nepřála štěstí, ale nechce si připustit, že jste lepší jak ona a že něco máte dřív jak ona. Moc dobře víte o co jí šlo, ale máte jí tak rádi, že jí to nedokážete dát za vinu. Asi jste naivní ... a ještě jí pomáháte.
JE TO PŘÁTELSTVÍ?

Asi jste z toho moc nepochopili, ale hlavní je, že to chápu já sama a tak trochu jsem se z toho vypsala a nemusim to dusit v sobě, protože nemám náladu to nikomu zrovna takhle krátce po tom řikat.
Za pár dní odlítám, takže si vyčistim hlavu od všeho tohodle a doufám, že to bude v pohodě, pak se uvidí a ještě se omluvám za tento "článek/výkřik do tmy"

Vyhlášení ankety "Co posloucháš za hudbu?"

3. července 2011 v 10:15 | Sweet breeze |  Ankety
Zdravim, tak je tu první vyhlášení ankety, první měsíc za námi. Teď zrovna jsem někde, kam signál nedosáhne a internet je neznámé slovo, kde čekáme my vedoucí a prákoši právě na přijíždějící děti, abychom měli co dělat příštích 14 dní, proto jsem se rozhodla článek přednastavit, aby jste tady nebyli na "suchu" :) I když předpokládám, že stejně spousta z vás je někde pryč a užívá si léta! :)
Musím říct, že ze začátku jsem byla překvapená, jak hlasy rychle stoupaly, pak se to sice utišilo, ale na to, že mám blog ani ne měsíc a na to, že jsem neměla moc čas přispívat, tak jsem spokojená! :) Doufám, že aslespoň taková účast jako na téhle anketě bude i na další, která již byla zveřejněna! :)
Na výsledky Ankety "Co posloucháš za hudbu?" za měsíc červen zde ...


II. Anketa - "Nejraději mám..."

1. července 2011 v 10:15 | Sweet breeze |  Ankety
Hola,
k prvnímu dni dalšího měsíce vám přenášim další anketu, tentokrát - "Nejraději mám..."
Jsem zvědavá, jak to dopadne, tak hlasujte, hlasujte.. ať mám na konci měsíce co vyhodnocovat! :-) Vím, že je těžký vybrat jenom jedno, ale nějak to zvládnete ;) Já bych si vybrala snad všechno kromě dvou věcí .. :)