po delší době..

29. června 2011 v 18:46 | Sweet breeze |  výseky ze života
Zdravim,
po dlouhý době, omlouvám se, ale nějak jsem nestíhala. Bylo toho strašně moc a já nevěděla co dřív! Zejtra vysvědčení, poslední den v měsíci, takže by mělo být měsíční shrnutí a vyhlášení ankety a hned uvedena nová anketa, ale jelikož přijedu ze školy a hned jedu zase pryč, musim oběhat pár doktorů a ještě nakoupit nějaký věci, až přijedu domu tak dobalit věci, protože v pátek odpoledna na 16 dní odjíždim! Takže přemýšlim, že všechny tyhle články udělám třeba v pátek pátek než pojedu a přednastavim, aby jste měli co sledovat a číst! :)
Teď přemýšlim, co si zítra vezmu na sebe, má být hezky, chtěla jsem si vzít šaty, ale nějak se na to necítim.. Myslim, že to neni třeba dramatizovat, stejně přijdem do školy, dostaneme vysvědčení a jdeme. Loučení se spolužáky se kterýma se uvidím za dva měsíce. Člově si řekne, jak je to strašně krátká doba, když si ale řeknu, že je to necelej čtvrt rok - prostě hustý. Stejně to uteče jako vždycky, tenhle rok ale bude hroznej, fakt se netěšim.. Asi se budu muset trochu připravovat o prázninách!
Teď zase musim letět a kdyby jsem se už před tim, než odjedu nezastavila tak přeju všem krásný vysvědčení, co nejmíň modřin, co nejvíce oslav a ty nejhezčí prázdniny na maximum! :) Tak jak mají být..
No, když to tak vidim a koukám na téma týdne, tak přece jenom dneska napíšu asi ještě jeden článek, né že by to bylo bůh ví jak zajímavý, ale mám chuť něco napsat.. A nezapomeňte hlasovat, zítra se anketa uzavírá ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama