P. C. Castová - Škola noci

3. června 2011 v 18:10 | Sweet breeze |  Knihovna
Tak ještě jednou dneska - Ahoj. Musím říct, že jste mi udělali obrovskou radost. Myslela jsem si, že ke konci měsíce nebudu mít co vyhodnocovat, protože co si budeme povídat, kdo by chodil na blog s jednim příspěvkem, ještě nedodělanym a hlasoval. Než jset stačila sama odhlasovat, tak už tam byly 4 hlasy a pořád přibývají - díky vám, přátelé. Inspirovalo mě to k tomu, abych začala psát co nejkvalitnější články, které umím. Fakt jsem byla mile zaskočená, když si vemu, že tenhle blog "žije" druhým dnem, mám fakt radost. Ale proto tady teď nejsem, jenom jsem se chtěla s vámi podělit o mojí neuvěřitelnou radost - jste fakt třídy! :)Tak a teď k věci. K tomu, proč jsem se rozhodla vytvořit tenhle článek. Takhle jednou jsem se odprostila od povinný četby, o který vám tady určitě taky povyprávím.
Jednou přišla do třídy spolužačka s tím, že přečetla naprosto skvělou knížku. Ihned jsem samozřejmě musela taky, protože když už nejmenovaná kamarádka něco přečte, tak to fakt musí bejt bomba. Hned druhý den mi přinesla knížku zabalenou v sympatickým a hezkým obalu. Ano, Škola noci. Žádná erotika - nebojte! I když .. pusuďte sami, jestli si to přečtete. Určitě tady ale nechci nikoho pohoršovat, protože jsem si dobře vědoma toho, že jsou tu uživatelé mladší 15ti let. Nebudu vám tady vyprávět dlouhý romány o tom, o čem to je, co se tam děje. Když budete chtít - je toho plný internet, když budete chtít jsou toho plná knihkupectví. Byla jsem mile překvapena a musim říct, že to bylo příjemný vybočení od Máchy, Erbena, Puškina a ostatních. Zatím jsem přečetla 5 dílů, teď se chystám na šestý a když jsem hledala nějaký obrázek, který bych sem mohla dát, zjistila jsem, že už existuje i sedmý díl - to mám tedy co dělat!
Mohu jenom doporučit, zajímavý příběh, nekonečno emocí (musím se přiznat, že to byla první knížka, která mě rozbrečela. Myslim, že to bylo poprvé u třetího nebo druhého dílu), plno zvratů, lásky, nenávisti. Nezbývá mi nic jinýho, než doporučit. Tak tedy doporučuji!
Četl jste to někdo? Jaký na to máte názor? Já za sebe musim říct, že jsem byla nadšená a už se těšim, až si přečtu další díly. U týhle knížky jsem si uvědomila, jak krásný je číst, když to někdo umí krásně napsat. Knížky jsou vždy lepší, než film a to z jednoho prostého důvodu. V knížce může být nepřekonatelně dopře popsáno, jak někdo stojí a kouká se na sebe do zrcadla, když to ale vidíte ve filmu, tak je to obyčejný pohled obyčejnýho člověka, to přeci děláme každý den.
Proto radím - ČTĚTE, vážení!
První díl knihy!

P.S - nezapomeňte hlasovat do měsíční ankety "Co posloucháš za hudbu?"
...Sweet breeze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haaanííík Haaanííík | Web | 4. června 2011 v 17:53 | Reagovat

Tuhle knížku jsem nečetla ale díky za tip :)

2 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 5. června 2011 v 10:33 | Reagovat

Nemáš za co, tak potom napiš, jak se ti to líbilo ;-)

3 GeorginaJoseph GeorginaJoseph | E-mail | Web | 16. července 2011 v 15:04 | Reagovat

I strictly recommend not to hold off until you get big sum of cash to order goods! You should just take the <a href="http://bestfinance-blog.com">loan</a> or just credit loan and feel yourself comfortable

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama