Nechápu, nepochopim ...

8. června 2011 v 19:42 | Sweet breeze |  výseky ze života
Koukám, že jak rychle návštěvnost začala, tak zase rychle skončila. Ale co, blog nemám ještě ani týden a sice to píšu pro vás, ale nepotřebuju mít návštěvnost jak hrom.
Vlastně jsem se rozhodla napsat, protože jsem v pět přijela ze školy a zase jsem se od tý doby učila - to jsou dvě hodiny = OTRAVA! Nesnášim tohle období, kdy jsou maturity, nic se nedělá a pak se všechno na vás vyvalí a vy nevíte co dřív. Trochu si potřebuji odpočinout a odreagovat, ještě mě čeká jeden čtenářský deník - přemýšlim, na co ho udělám, ale viděla bych to na Dumase a jeho Hrabě Monte Christo - nádherná to knížka, sice trošku delší a začátky nudnější, ale jak se do toho dostanete, tak nemůžete přestat číst. Pak se zítra píše velká pololetka z češtiny 6 A4 - juchů, všichni skáčeme 10 metrů vysoko a to nemluvím o tom, že pořádnou matiku jsem neměla tak 14 dní a zejtra co? Zejtra píšeme! To je snad ještě lepší, takže držte palce, ať to všechno zvládnu. Dneska jsem ještě psala ze zeměpisu cestovního ruchu a z dějepisu, teď tu zrovna sedim a aktualizuju, jestli už mám na své osobní zóně známky, řikala, že je tam dá večer, tak snad - abych se neuklikala.
Každopádně je mnohem důležitější ten zítřek. A vlastně ještě příští týden. Teď v pátek si jdu ještě opravit jednu písemku a přes víkend další učení a pak konečně pohoda, klídek zase.. :)
Každopádně to byla jenom jedna zpráva, co jsem vám chtěla sdělit. Dneska jsem postřehla, jak se generace strašně mění. Já vim, jsem jak nějaký důchodce, ale tak je to pravda.
No pomiňte, ale až tohle uvidí za prát let, tak se za sebe bude stydět. Nehledě na to, že já v jejích letech, jsem nevěděla, co je to hulení, co jsou to kalby - hlavně, že tam mluví o sensation, jak kdyby tam byla a už vůbec jsem netušila, že jde něco takovýho dávat na net. Ještě k tomu jsem netušila, že se někdo na net může vystavit s takhle mastnýma vlasama, ale to je slečny věc. Prostě jsem chtěla říct, že jsem v jejích letech poslouchala Leoše Mareše, Black Milk, Holki, Lunetic a tahala za sebou kačera! To mám dost a další její videa jsou taky docela perly!
No ale konec toho, teď co mě opravdu přimělo se zamyslet nad tim, jak se generace hrozně mění. Nebo takhle - pozoruju už to delší dobu, protože mám mladší sestru která má zjevně "lehčí život", že jsem měla já. Dnešní děti jsou drzí a sprostý, já jsem si nikdy nemohla dovolit říct sprostý slovo, moje 11ti letá sestra mluví někdy jak dlaždič. Ještě v sedmí třídě jsem musela chodit spát v devět a na televizi večer jsem se mohla koukat jenom vyjímečně. Moje sestra chodí spát vždy kolem půl devátý a může koukat na televizi jak chce, ještě v posteli, zatímco já jsem si mohla pustit tak v kazeťáku Rákosníčka! :D :) Na internet jsem taky začala chodit někdy kolem 12ti let, sestra je na tom odmalička. To se prostě děje - doba se mění!
No a to není všechno, dneska jsem si sedla do vlaku k slečně který mohlo bejt maximálně 12 let. Po rukách nápisy - bolest, smutek, utrpení, sebepoškozování a já nevim co všechno. Nechápu, jak holka v 12ti letech může něco takovýho znát a ještě to mít všude po rukách a chodit s tim po veřejnosti. Vůbec nemluvim o tom, že kdyby mi takhle přišlo dítě počmáraný způsobem, že přes celý ruce by mělo nápisy tohoto charakteru .. asi bych se neudržela! Prostě to nechápu!
Tak jsem něco napsala, moje dojmy a pocity a teď se jdu vrátit zase k učení...
A nezapomeňte hlasovat do měsíční ankety - dole pod článkem ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 12. června 2011 v 13:24 | Reagovat

Hm... ja si píšem blog pre seba . :-) ALe komentáre ma potešia, návštevnosť až tak neriešim . Každý mi mal písať hlavne pre svoje osobné potešenie .
Hm... a to ostatné zase raz asi nebudem komentovať . Zisťujem, že ma chovanie spoločnosti stále viac dráždi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama