Jsou politici opravdu takoví blbci nebo se mi to zdá?

5. června 2011 v 10:31 | Sweet breeze |  výseky ze životaDobré ráno,

dneska jsem vstala, poklidila a nasnídala se, ale to je vedlejší. Teď co mě přimělo napsat článek, ráno si docela s pohodovou náladou zapnu notebook. Sednu si k internetu a jako první kouknu na novinky na seznamu. Přeátelé, já jsem zase tak vytočená! "Platby kartou bez použití PIN odstartují letos." - http://www.novinky.cz/domaci/235330-platby-kartou-bez-pouziti-pin-odstartuji-letos.html

Už titulek mě vytočil natolik, že jsem se neubránila nadávkám, když jsem si ale přečla větu "Nutné nové karty a terminály" - Tak jsem vypěnila ještě víc.
Mně to prostě hlava nebere, je známý, že naši politici stojí za nic (když jsem hoooodně slušná), ale tohle překvapilo i mě. Nečkala jsem, že někdo může takovou kravinu vymyslet natož schválit. Copak jsou úplně blbý? Takhle vypadá, že většina z nich nemá dodělanou ani základku, protože jinak si to nedokážu vysvětlit. Já to nechápu a asi nikdy nepochopim. Nesnášim lidskou blbost a koukám, že v Čechác jí je víc než dost!
Přijde mi, že si myslí, když oni se topí v milionech, že se v nich topí i ostatní lidi. Mám takový dojem, že trpí nadměrnou představivostí, jak je na tom stát dobře. Každou chvilku si stěžují, že stát nemá peníze a dělají takové kraviny?
Zavedli státní maturitu, do který nacpali několik miliónů korun - výsledek bude takový, že se to dřív nebo později stejně zruší. V Praze nové tramvaje. To jsem nepochopila už vůbec.. ty "starý" zas tak starý nejsou a jsou rozhodně pohodlnější a prostornější, než ty nový s dřevěnýma sedačkama! Je toho spousta a mohla bych jmenovat hodiny, do čeho stát rve peníze a my to absolutně nepotřebujeme. Platba kartou bez pinu je jenom třešnička na dortu. Nedokážu pochopit.. I když je tam určité omezení do 500 Kč, ale i to jsou peníze a pro někoho velmi potřebné. Nehledě na to, že narvou další peníze na nové terminály a karty, že se bude víc krádst, protože jak řekla moje kámoška: "je lehčí si něco koupit za 500 kč bez PINU a potom jí zahodit než sebrat kartu s větší částkou ,ke které se nedostanu"
Absolutně souhlasim! Nakonec to dopadne tak, že celý televizní noviny budou o tom, jak někdo ukradl a zneužil další a další karty a oni to nakonec stáhnout? A co z toho vzejde - několik tisíc okradených lidí, kteří ne jenom přijdou o své peníze, ač malou částku, ale také si budou muset zařizovat novou kartu - Ty co budou mít štěstí, k těm se karta dostane zpátky a hlavně několik vyhozených miliónů (pro nás rozhodně nepotřebných podle politiků zdá se) za ty karty a terminály. Hlavně, že snižujou důchody - my si budeme muset na důchody spořit sami, aby jsme nechcípli hlady nebo proto, že nebudeme mít na léky. Nebo nám ještě zbejvá pracovat do poslední chvíle.
Mě tohle vždy dokáže spolehlivě vytočit... Kéž by se ukázal někdo, kdo by to tam trochu srovnal! Bylo by hned líp.. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 5. června 2011 v 11:29 | Reagovat

Toto snáď ani nepotrebuje komentár . Človeku sa zostavuje rozum, keď dokola číta, čo zase vymysleli . Nie aby riešili skutočné a vážne problémy..

2 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 5. června 2011 v 11:50 | Reagovat

Přesně tak, nemám slov :-!

3 Yuki  Tenshi Yuki Tenshi | Web | 5. června 2011 v 11:52 | Reagovat

Ide tam o to že dnešný politici musia vikazovať nejaku aktivitu a pretož nevedia do čoho pichnúť tak robia toto. Nedeje sato iba v Čechách podľa mňa to máte ešte dobré. Keby bolo na mňe dala by som každého jedného politika aspoň na rok do podmienok ako majú niektorí ľudia čo maju z ruky do úst. potom by si asi viac vážily svoj ĺud.

4 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 5. června 2011 v 11:56 | Reagovat

Já chápu, že musí vykazovat nějakou aktivitu, ale myslim, že se dá vymyslet něco inteligentnějšího, než toto!
To jo, taky bych to tak udělala..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama